По справі Шеремета можуть кинути за ґрати ще одного ветерана

ПОЛІТИКА
27.12.2019, 08:09
Вадим Єрмілов (праворуч) на фронті
Вадим Єрмілов (праворуч) на фронті
Фото: Особиста сторінка

Учасник війни на Донбасі Вадим Єрмілов заявив, що його можуть затримати по справі Шеремета.

Ветерану вручили повістку на «слідчі дії». 

«28 грудня о 12:00 год. мене викликають на слідчі дії у справі Шеремета на Богомольця, 10. З огляду на останні події не здивуюсь, якщо затримають», – написав Вадим у себе на сторінці.

Побратими вже анонсували акцію на підтримку бійця.

«Справа Шеремета, за якою переслідують патріотів, набуває обертів. Вадиму Єрмілову вручили повістку на "слідчі дії". В повістці не вказується в якості кого він залучений до справи й адвокату по телефону також цієї інформації не надали… Існує висока ймовірність, що у політичній справі, де головний мотив "захопившись ультранаціоналістичними поглядами, заради величі арійської раси, з метою розшарування суспільства за національною ознакою" його можуть вже і не випустити. Тому підтримка суспільства дуже важлива», – йдеться в анонсі події.

Вадим Єрмілов – боєць ДУК «Правий сектор». Брав участь у бойових діях на Донбасі у 2014-2015 роках, а також у блокаді Криму.

Читайте також:
Для головного білоруського поліціянта Юрія Караєва добробут і щастя кожного підлеглого важливіші за життя пересічних громадян.
29 жовтня, 10:37
Іван Вигівський, який очолює ТОВ "ГУ НП у Полтавській області", взявся репресувати учасників бойових дій.
20 жовтня, 14:10
Начальник ГУ НП Полтавщини вдався до залякування головного редактора "Останнього Бастіону".
20 жовтня, 13:00
Центральна кримінальна поліція Фінляндії розслідує підготовку тяжкого злочину проти життя і здоров'я вихідця з Чечні Муси Ломаєва.
12 жовтня, 12:04
Влада РФ взяла на озброєння практику сусідньої КНР по встановленню на території країни цифрового концтабору.
16 вересня, 10:51
Вранці репресії проти громадян, ввечері гарантії безпеки від Кремля — такий імовірний сценарій збереження влади Лукашенка.
10 вересня, 11:17