Подія року ! У Полтаві відкривається ресторан “Головка Чорноморка”

КРИМІНАЛ
02.10.2020, 15:31
Подія року ! У Полтаві відкривається ресторан “Головка Чорноморка”

4 жовтня в Полтаві мало відбутися урочисте відкриття наймасштабнішого ресторанного проєкту Полтави — ресторану “Головка Чорноморка”.

Але, за нашою інформацією, відкриття ресторану трохи затримується. Наразі в ресторані ще проводяться ремонтні роботи. Знімальна група Останнього Бастіон постійно перебуває поблизу ресторану в очікуванні розвитку подій.

Маємо підозру що відкриття ресторану відклалося через відсутність хабарів від Альберта Уварова, котрий навіть відсутній у списках запрошених гостей на відкриття ресторану.

Проте, не слід журитися, скоро має надійти фінансова підтримка від ТОВ “Марк Строй”, що нещодавно виграло два тендери на ремонт КП «ПОКЛ ім. М.В. Скліфосовського Полтавської обласної ради» та КП «Міський клінічний пологовий будинок Полтавської міської ради». Загальна вартість робіт по цих закупівлях склала майже 20 мільйонів гривень.

Як ми вже зазначали у своїх журналістських розслідуваннях, ТОВ “Марк Строй” тісно пов’язане зі злочинним угрупуванням Головка-Голбана-Пісоцького. Засновником товариства, котре вергає багатомільйонними підрядами, є Володимир Швайковський — кум Тимофія Голбана.

Отже, відкриття ресторану “Головка Чорноморка” відкладається не на довго, і скоро полтавці зможуть відвідати довгоочікуване відкриття VIP ресторану.

А подивитися там буде на що !

Понад 450 квадратних метрів, екзотична кухня, ресторан знаходиться в самому центрі міста.

Ключовою особливістю ресторану є принципово новий підхід до гастрономії у вигляді ексклюзивного корупційного меню. 

Завжди свіжі інгредієнти, прості, і водночас смачні страви - ця особливість завжди була родзинкою Іспанії та Міжмор’я. 

Саме тому Валерієм Головком та Тимофієм Голбаном, було створено ресторан, в якому фірмовим стравам приділяється особлива увага: трюфелі, артишоки - у кожного свій період дозрівання та час найкращих смакових якостей, коли їх варто готувати та пробувати. 

Ексклюзивом, для відвідувачів ресторану стануть справжні Ризькі шпроти, іспанський Хамон, бички з лиманів Миколаївщини та телички (для VIP клієнтів).

До речі, миколаївські бички постачаються до ресторану ексклюзивним дистриб'ютором — очільником полтавської піліції Іваном Вигівським.

Гостям вечора, серед яких Іван Вигівський, Андрій Пісоцький, Інна Іщенко та інші популярні селебрітіз і різні VIP-персони (серед яких може бути й міністр усіх справ України Арсен Аваков), буде надано можливість насолодитися не тільки ексклюзивними гастрономічними вишукуваннями, а й надзвичайним гумором від Stand-Up COMEDY Show в особі Романа Грищука та Олександра Скічко, виступом групи "Лукяновка" і стильними треками від DJ NASTIA. 

Нагадаємо, що ресторан “Головка Чорноморка” це спільне дітище колишніх посадовців Полтавської ОДА Валерія Головка та Тимофія Голбана, котрі після скандального звільнення з займаних високих посад, вирішили зайнятися ресторанним бізнесом та замахнулися на входження до червоного гіда Мішлена та на три Мішленівські зірки.

Організатори заходу запрошують всіх полтавців відвідати ресторан “Головка Чорноморка”, усім відвідувачам буде подаровано гарний настрій, спілкування в приємній компанії та ексклюзивні гастрономічні враження. Організатори будуть дуже раді бачити на відкритті ресторану вкладників збанкрутілого VAB Банку, адже раніше це приміщення знаходилося у власності банківської установи перебувало в іпотеці НБУ, проте завдяки низці шахрайських схем та маніпуляцій опинилося під контролем Валерія Головка.

Збір гостей планувався о 20.00. Початок заходу о 21.00. За адресою: Полтава, вул. Стрітенська, 23, ресторан Головка Чорноморка.

Наприкінці вечора, серед гостей ресторану буде проведено ексклюзивний розіграш призів, організатори мають намір розіграти 15 смартфонів iPhone-7 від ексклюзивного спонсора -  Національного антикорупційного бюро України.

Подія року ! У Полтаві відкривається ресторан “Головка Чорноморка”_1

Ми будемо пильно відстежувати події навколо ресторану, та обов’язково повідомимо наших читачів про нову дату відкриття.

Як ми уже згадували у своєму журналістському розслідуванні, приміщення ресторану “Головка Чорноморка” по вулиці Стрітенській, 23 в місті Полтаві, яке зареєстроване на ТОВ «СКС КРС», а фактично належить Валерію Головку, було “віджато” останнім за темними корупційними схемами, та не без допомоги головного піліціянта Полтавщини Івана Вигівського, котрий і став ексклюзивним постачальником бичків з лиманів Миколаївщини до гастрономічного закладу.

Також ми писали й про корупційний скандал, в результаті якого Головко, Голбан та інші члени злочинного угрупування були усунуті від влади. Тоді Валерій Головко, Тимофій Голбан, Андрій Пісоцький та Інна Іщенко стали фігурантами найгучнішої корупційної справи Полтавщини, коли директор міжнародного консорціуму «Алві род», Альберт Уваров публічно звинуватив посадовців в корупції.

Нагадаємо нашим читачам перебіг подій в цій ганебній корупційній схемі :

Зі слів Альберта Уварова, у 2017 році до нього звернувся перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький і запропонував подарувати на День народження голові ПОДА Валерію Головку автомобіль Гелендваген Brabus для виїзду на полювання. Пісоцький умовив Уварова придбати новенький автомобіль за власні кошти, з наступною компенсацією вартості учасниками оборудки. Однак після вручення Головку автомобіля Mercedes G 63 AMG 2017 року випуску, придбаного за 320 тисяч євро (разом із розмитненням та тюнінгом), учасники схеми по суті відмовились від своїх зобов’язань по сплаті. При цьому офіційно автомобіль був придбаний у водія Уварова за 50 тисяч доларів.

• За словами Уварова, Пісоцький якось попросив у нього 100 тисяч доларів, щоб згодом віддати. До цього бізнесмен вже кредитував першого заступника, тому погодився. Пісоцький повернув 50 тисяч, решту — досі винен.

• Уваров, також повідомив, що привіз зі свого магазину в Дубаї три комплекти ювелірних виробів, кожен по 60 тисяч доларів. Все це подаровано Головку. Пісоцькому був подарований підсклянник із білого золота з діамантами. Син Пісоцького попросив сина Уварова подарувати 15 айфонів останньої моделі та комп’ютер для роботи з музикою (вартістю — приблизно 4-5 тисяч доларів). Пісоцький також попросив подарувати його коханці (але від свого імені) автомобіль BMW X5.

• Уваров стверджує, що на прохання Головка навіть привозив йому із Риги 3-4 ящики шпротів. На ризькій квартирі Уварова відпочивав і Пісоцький з коханкою.

• Уваров також стверджує, що Головко запропонував підписати липові акти за ремонти доріг на 80 млн грн (половину повинен був взяти Уваров).

• Уваров зазначає, що Головко, його коханка, та Пісоцький гостювали у нього в іспанській Малазі. Бізнесмен оплачував рахунки за придбані гостями речі у бутіках. Потім він допоміг гостям вивезти 4 стегна в’яленого м’яса, уникнувши запитань з боку іспанської митниці. Бізнесмен зізнався, що йому при цьому було дуже соромно.

• Альберт Уваров розповів, що полтавські можновладці пообіцяли компанії Уварова «Алві Род» безпроблемні виграші тендерів на ремонтах доріг. Його познайомили із директором будівельного Департаменту Тимофієм Голбаном.

• Восени 2017 року Уваров перерахував 200 тисяч доларів в неназваний юридичний клуб, щоб «не мати проблем». Насправді жодного клубу не існувало.

• Знайомство з Головком було продовжене на віллі Уварова. Після наступного туру відпочинку вже в Україні перейшли до справ. Головко дав доручення Пісоцькому, а той - Голбану: так влаштувати тендери, щоб їх вигравала компанія Уварова. Всього було обіцяно підрядів на 1,2 млрд грн.

• Суть схеми, запропонованої Уварову, полягала в наступному: замовники завищують вартість будівельних матеріалів, але занижують вартість робіт. Інші учасники на такі малі зарплати, прописані в договорі, не погоджувалися, тому заходила «своя» фірма. Після перемоги ця фірма істотно завищувала вартість будівельних матеріалів, а договірні ціни правоохоронні органи не перевіряли, дивилися тільки на якість робіт.

• Компанія «Алві Род» протягом 3 місяців виконувала роботу, але контракту так і не отримала. У лютому Уваров заявив, що не хоче далі працювати без тендеру. Тоді його компанія нарешті виграла договір. За словами Уварова, Голбан почав вимагати собі 10% з виконаних робіт на загальну суму контракту у 97 млн грн. Це 10 млн грн. Голбан заявив, що якщо Уваров піде скаржитись на нього до СБУ, то там у Голбана друзі, тому скаржитися немає сенсу. Уваров вважає, що його «кинули» на загальну суму у 48 млн грн (з них 25 млн грн — субпідрядникам).

• Також Уваров повідомив, що через сина Головка «дерибанили» кошти і на будівництві аеропорту «Полтава». Окрім цього, за його словами, керівництво області крало на усіх будівельних роботах.

Окрім цього корупційного скандалу не слід забувати про кумівство та мільярдні відкати, котрі отримували Головко, Голбан та Пісоцький з ремонту автомобільних доріг на Полтавщині та скандального ремонту Полтавського летовища, на якому було “освоєно” більше мільярда бюджетних коштів.

Маємо сподівання, що відкриття ресторану “Головка Чорноморка” та його почесні гості допоможуть нам зрозуміти, чому Національна Піліція України та інші правоохоронні та антикорупційні органи, вперто не помічають діяльність злочинного угрупування Головка-Голбана-Пісоцького та їх посіпак і покровителів. 

Слід зауважити, що Валерій Головко дуже поспішав з відкриттям ресторану, щоб встигнути пафосно відсвяткувати перекваліфікацію його корупційної справи та подальшу її передачу з НАБУ до Національної Піліції та призначення по справі “Ручних прокурорів” (як говорить сам Валерій Головко).

Але ми б не радили Валерію Анатолійовичу та іншим представникам його злочинного угрупування радіти з цього приводу. 

Пообідати в ресторані вони може і встигнуть, але вони мають пам’ятати що їх уже чекають на Пушкіна, 91 чи у Діда Лук'яна.

Ми готові посприяти переміщенню Валерія Анатолійовича та його злочинних посіпак до Діда Лук'яна чи до іншого діда, де вони будуть виступати в ролі Бичків чи Теличок.

вибір редакції
Читайте також:
Кримінал
Шахов неодноразово проігнорував засідання суду без поважної причини. Він підозрюється у недекларуванні майна на 88 млн гривень.
11:36
Політика
Йдеться про виведення понад 500 млн грн з державних ОПЗ та ОГХК.
29 березня, 09:05
Політика
Залишаючи президентський палац Жаїр Мессіаш Болсонару поцупив комплект прикрас, переданих монархами Саудівської Аравії та Катару.
28 березня, 16:09
Кримінал
Олександра Лисюка визнали винним у вимаганні неправомірної вигоди у сумі понад 565 тисяч гривень за винесення рішень у цивільних справах
27 березня, 12:09
Кримінал
Справи Олексія Басана та Миколи Різника вже розглядаються судами. Корупційну справу Головка-Пісоцького продовжує розслідувати НАБУ
24 березня, 15:10
Опінії
Висунули, але всунути тепер буде важко, бо фігурант на прізвисько "Труфальдіно" знаходиться у Монако.
24 березня, 09:15