Поки Зе-влада говорить, українські волонтери діють

ПОЛІТИКА
17 вересня, 18:16
Поки Зе-влада говорить, українські волонтери діють

На превеликий жаль, порятунок потопельника є справою рук власне самого потопельника, бо безвідповідальні держиморди ділять бюджет.

Красномовне свідчення зі зруйнованого росіянами Мощуна виклала пресслужба Посольства Естонської республіки у Києві, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Зі слів дипломатів, вони спільно з вітчизняними волонтерами організували благодійну акцію у столичному регіоні, де торік у лютому-квітні точилися запеклі, криваві бої проти окупантів.

«У нас є гарна традиція проводити "World Cleanup Day" із волонтерською спільнотою "Б50". Тож і цього разу ми приєдналися до робіт у селі Мощун на Київщині. Тут російська армія залишила свій брудний слід майже у кожній оселі.

Роботи було вдосталь: демонтувати залишки стіни зруйнованого будинку, посортувати й вивезти цеглу, прибрати подвір'я. Невдовзі ще одна родина зможе звести новий дім на місці зруйнованого. Teeme Ära! Відбудуємо Україну разом!», – заявили в естонському посольстві.

Своєю чергою, медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує читачам, як молода казашка спільно з німцями робить у Берліні бронежилети для українських захисників.

Читайте також:
Полтава
Як ректор "Полтавської політехніки" Володимир Онищенко перетворює центр міста Полтави на чагарники та наркоманські притони
13 вересня, 14:48
Політика
У місто Овруч Житомирської області прибули перші вантажівки зі збірними дерев'яними модулями дитячого садочка.
26 березня, 21:20
Полтава
Перебої з вивезенням побутових відходів на території Пирятинської громади стали набувати ознак справжнього екологічного лиха.
20.08.2022, 20:03
Полтава
Там, де ще вчора безвідповідальні та несвідомі жителі залишали купи побутового та будівельного сміття, нині чиста місцевість.
14.08.2022, 09:07
Війна
Майже двомісячне перебування окупаційно-терористичних сил РФ на Сумщині залишило по собі великі рани, які не скоро загояться.
31.07.2022, 07:34
Полтава
Небайдужі мешканці Нехворощанської громади з власної ініціативи взялися розбудовувати зону відпочинку на березі річки Оріль.
30.06.2022, 08:13