Поки ЗСУ воюють, «слуги народу» підвищують собі зарплату

ПОЛІТИКА
20.07.2022, 07:09
Поки ЗСУ воюють, «слуги народу» підвищують собі зарплату
Фото: Главком

У зв'язку з цим, мабуть, слід невідкладно зняти кілька частин із фронту та відвідати хлопцям Верховну зРаду з іншими владними інституціями.

На тлі повномасштабного російського вторгнення, 19 липня народні обранці України проголосували за покращення власного фінансового забезпечення.

Такі відомості з сесійної зали вітчизняного парламенту оприлюднила Судово-юридична газета", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Як з'ясувалося, відповідний законопроєкт №7523 (зміни до Державного бюджету на 2022 рік – прим. ред.) і додаткову постанову до нього (№7561) підтримали 308 депутатів, із-поміж яких не тільки "слуги народу", а і їхні сателіти.

Фактично, під час воєнного стану, шаленої інфляції, бойових дій та економічної кризи парламентарі збільшили загальні видатки на своє утримання українськими платниками податками.

Серед авторів ухваленого документа Руслан Стефанчук, Олександр Корнієнко, Олена Кондратюк, Давид Арахамія, Ірина Геращенко, Сергій Соболєв, Юлія Клименко та інші ура-патріоти, які вирішили обкрадати наш збіднілий народ.

Їхня логіка проста до неможливості: з коштів, які надійдуть оновленого держбюджету, включно з міжнародною допомогою, нардепам дозволяється фінансувати надбавки у розмірі, встановленому для членів Кабінету міністрів, а саме – 10 прожиткових мінімумів для працездатних осіб (49 тисяч 620 гривень!).

У зв'язку з вищевикладеним, хотілося поцікавитися, де це бачено, щоби слуги з іншими "церковними мишами" з Верховної зРади самі собі зарплату підіймали у воєнний час, не кажучи про мирний?!

Адже ще донедавна обранці з провладної монобільшості, як і достоту опозиціонери, бідкалися на те, що у разі, коли війна затягнеться на понад рік, – пересічним українцям (тобто, нам із вами, шановні читачі – прим. ред.) будуть зменшувати розмір пенсій і збільшувати податковий тягар.

Власне це, без перебільшення, великий сором і цинізм!

Цікаво, а чи будуть нам і надалі допомагати іноземні партнери, якщо їхні гроші спрямовуються не на допомогу нужденним українцям (тим, хто втратив житло, наприклад), а на підвищення зарплат депутатам?!

Українці згуртувалися, останню копійку віддають на потреби наших захисників із Сил оборони, щоби наблизити спільну перемогу, а дехто на Печерських пагорбах у Києві вирішив продовжувати набивати власні кишені, прикриваючися постановами та законами, які легко ухвалювати й так само легко скасовувати.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", попри інфляцію уряд Зеленського-Шмигаля планує масово друкувати гривні.

вибір редакції
Читайте також:
Політика
До завершення воєнного стану громадяни і медіа не зможуть ознайомитися з деклараціями, а НАЗК – перевірити їх
16 березня, 13:01
Політика
На тлі російської агресії українські народні обранці з президентської монобільшості вирішили роздерибанити останнє, поки є що продати.
01.08.2022, 08:01
Політика
Народні депутати зареєстрували законопроєкт, який стосується використання дипломатичного паспорта.
03.06.2022, 13:45
Світ
Американські сенатори та члени Палати представників переважною більшістю підтримують боротьбу України проти російської агресії.
25.05.2022, 08:12
Політика
Країна на порозі війни, а кухарки, повії, фотографи собі надбавки наміряють.
15.02.2022, 17:30
Опінії
Команду Володимира Зеленського і соратників Віктора Медведчука під куполом Верховної Ради об'єднує спільний "язик".
04.11.2021, 10:44