Поліцейські з Харкова проїхали п’ятсот кілометрів щоб отримати хабар від столичного бізнесмена

УКРАЇНА
23.08.2017, 13:41
Поліцейські з Харкова проїхали п’ятсот кілометрів щоб отримати хабар від столичного бізнесмена

Допоки заступник керівника ГУНП у Полтавській області Чиж катався голим у тачці на «Танцях з зірками», харківські поліцейські заробляли своїми «інтелектуальними здібностями». Чекайте на відео з Чижом незабаром на «ОБ».

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ: Танці з зірками: І частина (ВІДЕО)

У Києві затримали двох співробітників поліції Харківщини, які вимагали у столичного бізнесмена хабар, пише «Інформатор».

Так, 21 серпня поточного року, перебуваючи на патрулюванні на території Красноградського району Харківської області, майор та старший сержант поліції зупинили автомобіль під керуванням мешканця Києва. Перевіривши документи водія, поліцейські вирішили оглянути його автомобіль, де начебто знайшли заборонену речовину, – повідомляє прес-служба столичної прокуратури.

Погрожуючи чоловіку кримінальною відповідальністю та позбавленням волі на тривалий строк, поліцейські почали вимагати в нього за залагодження цього питання 10 тис доларів США.

Отримавши згоду потерпілого передати їм кошти, працівники поліції залишили свій службовий автомобіль та на автомобілі потерпілого вирушили до столиці забирати гроші, які чоловік обіцяв зняти з банківського рахунку.

По дорозі до Києва бізнесмен зміг повідомити своїх колег про протиправні дії поліцейських. Наразі вказані особи затримані в порядку ст. 208 КПК України. Зловмисники повністю визнають свою вину та надають покази. Їм готується повідомлення про підозру та клопотання про обрання запобіжного заходу і відсторонення від посад.

Слідчі дії тривають.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що одіозний український бізнесмен потрапив в аварію.

Відділ моніторингу