Полковника Червінського кинули у катівню, де сидів Горліс-Горський

Опінії
14 травня, 13:34
Полковника Червінського кинули у катівню, де сидів Горліс-Горський
Фото: Facebook

Народ, який не встав груддю за своїх героїв, встане на коліна перед героями ворога. Так було завжди у минулому, і Україна не виключення!

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень. Увага! Присутня ненормативна лексика).

У цій тюрмі сидів Юрій Горліс-Горський — автор роману «Холодний яр» — і йому вдалося втекти. Таргани, 13 градусів, сирість, постійна темрява і знущання вертухаїв — московитські царі збудували тюрму для українських повстанців.

Все по колу. Про умови, в яких тримають полковника-розвідника Романа Червінського говорить адвокат Андрій Йосипов, і серце холоне та крається від його сповіді:

«Героя катують холодом (у камері не більше 13 градусів), голодом (бракують більшу частину продуктів, що передає дружина і друзі), виводять на прогулянку лише о 6-й ранку. Все це для того, щоби ні з ким не міг змоги перетнутися і побачити людей».

На тижні знову відбулося засідання у Кропивницькому — судді уважно слухали адвоката, який чітко довів, що Червінський невинний сидить рік за ґратами, кивають головами. Промова адвоката дійсно цікава і без зайвих слів.

Андрій Йосипов ставить наголоси саме там, де вони необхідні для кращого сприйняття. Він підкреслює значущі речення чи слова повторами (мене цьому вчили на курсах по ейдетиці, акторському майстерству, та роботі з запереченнями).

Коли говорить Глоба — ніхто не спить. Це потім суддя захропе, на словах Червінського, їм подобається принижувати Героя і їх за це не наказують дискваліфікацією, не забирають ліцензії, не штрафують зарплатою, не виганяють врешті решт.

На всіх посадах це наказуємо, а в суддів — ніт! Я ж не знала в дитинстві про яку професію потрібно мріяти...

Де платять шалені гроші та не потрібно нести жодної відповідальності ні за нечесні вироки, ні за те, що не знаєш законів, ні за те, що спиш на робочому місці, а коли не спиш вимагаєш і отримуєш хабарі. Як вам спиться, слуги Феміди у мантіях?

Червінського знову повезли у підвальну сиру, смердючу камеру з тарганами, де не буває жодного промінчика сонця, а температура тримається 13 градусів, а у липні обіцяють 15 градусів. Ось воно, кривосуддя по Зе-Єрмаківські, здобули...

Читайте також:
Опінії
«Президента Голобородька» прислуга свідомо підсадила на особисту помсту Роману Червінському. Але кара прийде, правосуддя переможе.
02 травня, 13:34
Світ
Кремлівські каральні органи перейшли у наступ на іноземців, які законно перебувають у межах країни-окупанта. Затриманих одразу депортують.
31 березня, 16:31
Кримінал
20 березня Мєщанскій районний суд Москви на закритому засіданні засудив борця за волю Сибіру Ігоря Кузнєцова до 3 років ув'язнення (умовно).
22 березня, 21:45
Кримінал
Відомий томський журналіст, громадський діяч Ігорь Кузнєцов відмовився від сепаратизму та підтримки України. Гебісти обіцяли зменшити строк.
17 березня, 19:08
Війна
Антті Васюренко — нащадок етнічних карелів та українських переселенців. З юного віку він жив думкою про національну свободу Карелії.
08 лютого, 12:29
Політика
Легендарного комбата, фронтовика на позивний «Туман» кинуто за ґрати без права застави. Зе-влада усуває ініціативних військовослужбовців.
31 січня, 19:14