Голова держави Єрмак наказав закрити у буцегарні Героя України майора Малахова

ПОЛІТИКА
31 січня, 19:14
Майор Андрій "Туман" Малахов
Майор Андрій "Туман" Малахов

Легендарного комбата, фронтовика на позивний «Туман» кинуто за ґрати без права застави. Зе-влада усуває ініціативних військовослужбовців.

Про це повідомив представник Ради Громадської Безпеки, волонтер Марк Гордієнко. Його слова у прямому етері телепрограми News Room підтвердив генерал-майор запасу Збройних Сил України, перший заступник Командувача Сил спеціальних операцій у 2016-2019 роках Сергій Кривонос.

З'ясувалося, що одного з найкращих вихованців ССО ЗСУ, досвідченого вояка, котрий на передовій від літа 2014 року, засудили у Харкові 2 дні тому. Пресу та громадськість на засідання не допустили, тому за твердженням Гордієнка і Кривоноса, інформація у публічному доступі майже відсутня.

Прикметно, що головнокомандувач ЗСУ, генерал Валерій Залужний двічі подавав майора Андрія Малахова на звання Героя України. Однак відповідальний за це заступник Андрія Єрмака Роман Машовець двічі повертав документи, оскільки принциповий комбат «Туман» неугодний Банковій.

Зі слів генерала Кривоноса, справа проти Малахова шита білими нитками, бо Зе-влада відкрито «полює на відьом» із метою звести рахунки з самостійною людиною, котра довела свою вірність і відданість українському народові. Команді слуг олігархів такі постаті заважають наближати капітуляцію.

«Проти легендарного комбата «Тумана» зліпили кримінальну справу. Командир примусово розформованого за наказом із Банкової 518 батальйону «Дике поле» за рішенням суду Київського району міста Харкова закритий у буцегарню, без права застави. Андрія Малахова закрила Військова прокуратура за частиною 3 стаття 114 Кримінального кодексу України. Тепер він сидітиме у загальній камері за «поширення інформації», типу шпигунство.

Тобто, «зелені» покидьки відмоніторили соцмережу, знайшли ролик, що його перепостив комбат, — ролик, переглянутий вже 100 тисячами людей, і за це... за ґрати! А хто, мерзенні ви прокурорські, воюватиме, ви? Окремо зауважу для військовиків: є справа Червінського і тепер справа Малахова. За цими прецедентами «зелена» охранка Олега Татарова може посадити будь-кого. Виклав ролик у соцмережу — і ти, сука, шпигун, бо Банкова так вирішила.

Будь-якого командира можна посадити у справі Червінського, й будь-якого військового блоґера теж можна посадити у справі Малахова. У Google-пошуковику немає жодних новин про посадку бойового комбата, легенди ЗСУ, і зрозуміло чому. Перед тим як посадити комбата, вони розформували батальйон, один із найуспішніших у ЗСУ. У такий спосіб, за особистим наказом Єрмака, розформовано десятки підрозділів», — пояснив ситуацію Марк Гордієнко.

Читайте також:
Опінії
Народ, який не встав груддю за своїх героїв, встане на коліна перед героями ворога. Так було завжди у минулому, і Україна не виключення!
14 травня, 13:34
Опінії
«Президента Голобородька» прислуга свідомо підсадила на особисту помсту Роману Червінському. Але кара прийде, правосуддя переможе.
02 травня, 13:34
Світ
Кремлівські каральні органи перейшли у наступ на іноземців, які законно перебувають у межах країни-окупанта. Затриманих одразу депортують.
31 березня, 16:31
Кримінал
20 березня Мєщанскій районний суд Москви на закритому засіданні засудив борця за волю Сибіру Ігоря Кузнєцова до 3 років ув'язнення (умовно).
22 березня, 21:45
Кримінал
Відомий томський журналіст, громадський діяч Ігорь Кузнєцов відмовився від сепаратизму та підтримки України. Гебісти обіцяли зменшити строк.
17 березня, 19:08
Війна
Антті Васюренко — нащадок етнічних карелів та українських переселенців. З юного віку він жив думкою про національну свободу Карелії.
08 лютого, 12:29