Польський посол у Парижі заявив про готовність Варшави до війни з Москвою

СВІТ
19.03.2023, 21:29
Польський посол у Парижі заявив про готовність Варшави до війни з Москвою
Фото: Twitter

У разі, якщо Україна не зможе захистити свою незалежність, у поляків не залишиться іншого вибору, як вступити у конфлікт проти Росії.

Про це в інтерв'ю у телепередачі "La Chaîne Info" заявив Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща у Франції Ян Емерик Росьцішевскі, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

За словами дипломата, у Варшави є план тотальної оборони, яким передбачено ведення бойових дій проти російських агресорів, якщо ті захоплять Київ і вийдуть до кордонів Європейського союзу на Волині й Галичині.

«Сьогодні, як ніколи, варто тверезо оцінювати поточний стан справ. Особливо на фронті. У разі, якщо Україні не вдасться захистити свою державну самостійність, у нас не буде вибору, і ми будемо змушені вступити у конфлікт», – висловився Ян Емерик Росьцішевскі.

Цілком очевидно, такого роду офіційні особи, як посол, подібні речі просто так не кажуть, що зайвий раз деморалізуючи підкреслює перспективи для РФ, чия армія загрузла у боях за Вугледар, Бахмут і Кремінну.

Однак на думку західних аналітиків, заява Росьцішевского зроблена не для того аби в Україні "не переживали", зовсім ні, це – гучний сигнал для Кремля, якого попереджають про неодмінний вступ у війну Північноатлантичного альянсу.

Варто розуміти, що польський націоналізм тримається на елітах, а в нас ні, тому вони нічого не забули та мрій не залишили, покладаючися виключно на себе, а не на допомогу союзників.

Окремо "Останній Бастіон" нагадує читачам, що сталий мир в Європі та світі може бути стійким лише тоді, коли ресурсна федерація московії буде переможена, не інакше.

Читайте також:
Світ
Уродженець молдовського Кишинева сіоніст Авіґдор Ліберман несподівано заступився за палестинців. Політику огидна геноцидна війна.
вчора, 19:08
Світ
Військово-політичний режим Бібі Сатаньягу на межі краху. Знищити ХАМАС у смузі Ґази сіоністам ЦАХАЛ так і не вдалося.
23 травня, 19:24
Війна
Білий дім стурбований тим, що російський імпульс змінює траєкторію конфлікту в Україні. Стан справ щодня погіршується.
16 травня, 14:53
Війна
Там, де московити могли швидко зайняти прикордонну зону, вони це зробили. А далі загарбників зустрів запеклий спротив наших захисників.
14 травня, 12:23
Світ
45-й президент США переконаний, що воєнними діями Ізраїль нічого не досягне. Вже зараз на руках у ЦАХАЛ море палестинської крові.
10 травня, 21:46
Війна
Спеціальні служби низки європейських країн готуються до відсічі. Кремль має намір влаштувати криваві провокації на континенті.
06 травня, 12:23