Польський посол у Парижі заявив про готовність Варшави до війни з Москвою

СВІТ
19 березня, 21:29
Польський посол у Парижі заявив про готовність Варшави до війни з Москвою
Фото: Twitter

У разі, якщо Україна не зможе захистити свою незалежність, у поляків не залишиться іншого вибору, як вступити у конфлікт проти Росії.

Про це в інтерв'ю у телепередачі "La Chaîne Info" заявив Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща у Франції Ян Емерик Росьцішевскі, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

За словами дипломата, у Варшави є план тотальної оборони, яким передбачено ведення бойових дій проти російських агресорів, якщо ті захоплять Київ і вийдуть до кордонів Європейського союзу на Волині й Галичині.

«Сьогодні, як ніколи, варто тверезо оцінювати поточний стан справ. Особливо на фронті. У разі, якщо Україні не вдасться захистити свою державну самостійність, у нас не буде вибору, і ми будемо змушені вступити у конфлікт», – висловився Ян Емерик Росьцішевскі.

Цілком очевидно, такого роду офіційні особи, як посол, подібні речі просто так не кажуть, що зайвий раз деморалізуючи підкреслює перспективи для РФ, чия армія загрузла у боях за Вугледар, Бахмут і Кремінну.

Однак на думку західних аналітиків, заява Росьцішевского зроблена не для того аби в Україні "не переживали", зовсім ні, це – гучний сигнал для Кремля, якого попереджають про неодмінний вступ у війну Північноатлантичного альянсу.

Варто розуміти, що польський націоналізм тримається на елітах, а в нас ні, тому вони нічого не забули та мрій не залишили, покладаючися виключно на себе, а не на допомогу союзників.

Окремо "Останній Бастіон" нагадує читачам, що сталий мир в Європі та світі може бути стійким лише тоді, коли ресурсна федерація московії буде переможена, не інакше.

Читайте також:
Війна
Відчуття слабкості динамічне. Адже слабкими себе відчувають терористи, у нашому випадку російські, відносно до власних примарних очікувань.
14 квітня, 21:07
Світ
Уряд Тайваню засудив китайську військову загрозу
12 квітня, 15:04
Світ
Ісламські фундаменталісти з пуштунського руху "Талібан" протягують руку допомоги Кремлю в обмін на зенітно-ракетний комплекс С-400.
11 квітня, 17:38
Війна
Звіт британських аналітиків про невійськові операції рф.
07 квітня, 12:25
Світ
Командувач сухопутних військ і син диктатора Уґанди пообіцяв допомогти кремлівському бункерному щуру своїм "гарматним м'ясом".
31 березня, 17:17
Війна
Наперекір поширеній серед громадськості думці, окупанти з РФ ще мають удосталь авіабомб і ракет для завдання масованих ударів.
30 березня, 17:12