Полтавська художниця влаштувала виставку-збір на підтримку ЗСУ

ПОЛТАВА
08 лютого, 06:25
Полтавська художниця влаштувала виставку-збір на підтримку ЗСУ

Захід відбувся у приміщенні Гадяцького історико-краєзнавчого музею. Організувала експозицію-продаж юна живописиця Каріна Тренбач.

Дівчині вдалося зібрати панд 3 тисячі гривень, які передано бійцям роти ПТРК 143 Окремої піхотної бригади для закриття нагальних потреб. Зі слів художниці, у цьому підрозділі на передовій воює її добрий знайомий — гадячанин Олександр Шейко.

Як зазначається, що небайдужі жителі громади напередодні, 7 лютого, завітали на виставку, де придбали картини пані Тренбач, які припали до душі й серця. Кожна зібрана гривня послужить для зміцнення оборони України на завданому 143 ОПБр відтинку Східного фронту.

«Мені далося зібрати 3100 гривень — 100% від продажу моїх картин я вирішила передати підрозділу Олександра Шейка на необхідне обладнання для дронів, а саме: виносну антену, акумулятори, карти пам'яті тощо. Все це і не тільки повноцінно допомагатиме нашим воїнам виконувати бойові завдання на Лиманському напрямку Донецької області», — повідомила художниця.

Насамкінець медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує своїм читачам, що з ініціативи доньки українського фронтовика у Великій Багачці проведено благодійний ярмарок і концерт. Присутні підтримали воїнів гривнею.

Читайте також:
Полтава
Воїни 115-ї Окремої механізованої бригади, які боронять Україну на Авдіївському напрямку, потребують допомоги. Тому вирішено розпочати збір.
09 квітня, 06:00
Полтава
Чиновникам і депутатам немає часу вкладатися в українську перемогу, адже посилено набивають кишені. Підтримка воїнів — на громадянах.
26 березня, 07:09
Полтава
Тим часом пирятинські депутати, поліцаї, прокурори, судді та чиновники набивають собі кишені. Корупціонери вважають, що «війна все спише».
26 лютого, 19:23
Полтава
На тлі війни вітчизняні державні та комунальні органи самоусунулися від виконання конституційних обов'язків. Розкрадати бюджет не припинили.
25 лютого, 11:15
Полтава
З ініціативи доньки українського фронтовика у Великій Багачці проведено благодійний ярмарок і концерт. Присутні підтримали воїнів гривнею.
25 січня, 21:46
Полтава
Поки Гринкевичі опановували мільярди з бюджету, а судді купляли елітні автівки, свідомі українці гарують. У кожного своя перемога.
23 січня, 12:31