Полтавська ОДА фінансово допомагатиме аграріям-початківцям

ПОЛТАВА
11.05.2020, 11:11
Полтавська ОДА фінансово допомагатиме аграріям-початківцям
Фото: AgroPolit

Влада Полтавщини сприятиме розвитку аграрного комплексу громад області за пріоритетними напрямками упродовж всього 2020 року.

Про це ввечері 10 травня повідомили на офіційній сторінці Чорнухинської селищної ради у соціальній мережі Facebook.

Так, фізичним особам-підприємцям, які працюють у сільському господарстві, доплачуватимуть за приріст поголів'я великої рогатої худоби (3000 грн), за кожну закуплену племінну корову (5000 грн) і за обладнання для доїння, заготівлі та переробки молока (50000 грн).

Крім того, чиновники відшкодовуватимуть 50% витрат на відновлення тваринницьких приміщень і на облаштування першої пасіки, а 30% витрат — на закладку плодово-ягідних насаджень та встановлення систем зрошення.

З усіма можливостями обласної профільної Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини, затвердженій 28 лютого поточного року можна ознайомитися тут.

Читайте також:
Економіка
Вітчизняна риба — якісна, перевірена, безпечна. І головне — вона працює на національну економіку, продовольчу безпеку та сталий розвиток.
11 червня, 07:21
Життя
Ознаки ґрунтової посухи почали формуватися в одній зі східних областей України. Головна причина — прохолодна весна без істотних опадів.
09 червня, 14:58
Економіка
Більшість вітчизняних фермерів припинили інвестування у зростання поголів'я рогатої худоби. На тлі війни відчувають дефіцит обігових коштів.
01 червня, 17:30
Економіка
Цього літа вітчизняні споживачі можуть залишиться без черешні, вишні та абрикосів. Головна причина полягає у примхах погоди.
27 травня, 14:53
Економіка
Вітчизняний прем'єр-міністр сповістив громадян, що аграрії пройшли екватор посівних робіт. Отож жнива мають бути не гіршими за торішні.
16 травня, 13:45
Економіка
За минулі 7 сезонів зафіксовано найнижчий рівень вологості ґрунту. Це викликає побоювання в аграріїв щодо врожаю у поточному році.
09 лютого, 11:45