Полтавська ОДА фінансово допомагатиме аграріям-початківцям

ПОЛТАВА
11 травня, 11:11
Полтавська ОДА фінансово допомагатиме аграріям-початківцям
Фото: AgroPolit

Влада Полтавщини сприятиме розвитку аграрного комплексу громад області за пріоритетними напрямками упродовж всього 2020 року.

Про це ввечері 10 травня повідомили на офіційній сторінці Чорнухинської селищної ради у соціальній мережі Facebook.

Так, фізичним особам-підприємцям, які працюють у сільському господарстві, доплачуватимуть за приріст поголів'я великої рогатої худоби (3000 грн), за кожну закуплену племінну корову (5000 грн) і за обладнання для доїння, заготівлі та переробки молока (50000 грн).

Крім того, чиновники відшкодовуватимуть 50% витрат на відновлення тваринницьких приміщень і на облаштування першої пасіки, а 30% витрат — на закладку плодово-ягідних насаджень та встановлення систем зрошення.

З усіма можливостями обласної профільної Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини, затвердженій 28 лютого поточного року можна ознайомитися тут.

вибір редакції
Читайте також:
Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів б'є на сполох через загибель птиці на фабриці під Кременчуком.
05 травня, 09:10
Грузинських фермерів звільнили від сплати за меліоративне обслуговування земель сільськогосподарського призначення.
30 квітня, 14:00
Упродовж місяця у низці районів області відбудеться хімічний обробіток посівів із використанням засобів захисту рослин від шкідників.
27 квітня, 08:45
Щоби не опинитись на межі банкрутства українські фермери отримають цьогоріч 25 мільйонів гривень євро у межах західної фінансової допомоги.
23 квітня, 09:45
Більшість посівів озимих – у хорошому стан, а у другій половині квітня та у травні ситуацію з посухою мають врятувати дощі.
15 квітня, 10:50
Захоплення землі великими холдингами матиме вкрай негативні наслідки.
11 квітня, 16:00