Полтавському аеропорту ще рік не бачити держфінансування

ПОЛТАВА
23.12.2020, 12:26
Полтавському аеропорту ще рік не бачити держфінансування
Фото: Google

2 мільярди 400 мільйонів гривень із бюджету спрямує уряд наступного року на розвиток регіональних летовищ, серед яких чомусь немає Полтави.

Відповідну інформацію оприлюднили на офіційному сайті міністерства інфраструктури України.

Прикметно, що державні гроші нерівномірно розподілили між аеропортами 4 обласних центрів.

Так, за 1,4 млрд грн профінансують будівництво нового летовища у Дніпрі, а решту коштів передадуть на поточні потреби аеродромів Вінниці (604,27 млн грн), Херсона (320 млн грн) і Рівного (75,73 млн грн).

«Наша стратегія передбачає роботи з модернізації 5-6 аеропортів щорічно залежно від обсягів фінансування. Тому в планах на 2022-й – Чернівці, Суми, Полтава і Черкаси. Так, щоб за декілька років більшість регіональних аеропортів в Україні працювали», – прокоментував ситуацію профільний міністр Владислав Криклій.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", на сьогодні питання розвитку Полтавського летовища явно не стоїть на порядку денному влади – ні місцевої, ні центральної.

Полтавському аеропорту ще рік не бачити держфінансування_1
Читайте також:
Політика
Найєм написав заяву про звільнення 10 червня, звинувативши Шмигаля та уряд у системному зриві програм побудови оборонних споруд
18 червня, 17:15
Політика
Застосунок не згадується в жодному нормативно-правовому акті, що викликає питання про юридичні наслідки вчинених у додатку дій.
21 травня, 17:34
Політика
Рішення підтримали 273 народні депутати
09 травня, 11:25
Політика
Постанову про звільнення Кубракова внесла група депутатів із різних фракцій та груп на чолі з Давидом Арахамією
09 травня, 10:20