Поміч ОДКБ: у Таджикистані поховали окупанта, що воював проти України

СВІТ
03 травня, 08:00
Поміч ОДКБ: у Таджикистані поховали окупанта, що воював проти України

22-річного контрактника російських окупаційно-терористичних сил Махмадалі Абдуллоєва поховали на малій батьківщині у Джалоліддіні Балхі.

Про це з Хатлонського вілояту Таджикистану повідомило місцеве видання "Радиои Озодӣ", інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Як з'ясувалося, етнічний таджик безславно загинув під час бойових дій на Слобожанському напрямку неподалік Ізюма ще наприкінці березня, але його рештки передали родині тільки 27 квітня.

За словами близьких "200-го", Махмадалі Абдуллоєв мав подвійне громадянство і тому цьогоріч у січні вирішив допомогти грошима сім'ї, підписавши контракт з армією країни-агресора.

«Синові обіцяли високу зарплату. Ми планували зіграти його весілля у травні. Махмадалі до восьмирічного віку навчався у школі у Таджикистані, потім наша сім'я переїхала до росії. І ось тепер його немає. Обставини смерті нам невідомі», – прокоментував батько загиблого Махмадзокір Абдуллоєв.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що до Кремля надійшли чергові погані звістки з театру бойових дій сил вторгнення в Україні – Валєрія Гєрасімова, ймовірно, "затрьохсотили".

Читайте також:
Полтава
Добрими намірами вистелена дорога до пекла, а надто, коли її вистилають українські антикорупційні громадські діячі під час відвідин Європи.
02 липня, 19:33
Світ
Для колишнього лідера Естонії Тоомаса Гендріка Ілвеса постать прем'єр-міністра Грузії Іраклі Ґарібашвілі символізує "справжній совок".
24 червня, 17:01
Війна
Хакери знову зламали російські телеканали
13 червня, 13:36
Світ
Двоє найманців путінського кухаря-дітовбивці Євгєнія Прігожина поповнили лави глядачів на концерті Іосіфа Кобзона у пеклі.
31 травня, 17:01
Опінії
Сьогодні у багатьох потяг до PR-акцій у military-style переважає відчуття міри. А серед політиків є навіть клінічні випадки.
20 травня, 17:01
Війна
Щó вже казати про цивілізаційну прірву, яка пролягла між цілою Європою, не тільки Україною, та жителями російської федерації.
12 травня, 21:46