Понад 1 млн грн соцдопомоги привласнили одеські посадовці

УКРАЇНА
08.07.2017, 11:35
Понад 1 млн грн соцдопомоги привласнили одеські посадовці

На Одещині правоохоронці викрили злочинну групу, яка привласнила понад 1 000 000 грн соціальної допомоги для малозабезпечених сімей. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Одеської області.

– Для отримання бюджетних коштів, а саме соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям підозрювані пропонували особам, які зареєстровані та проживають на території району, надати свої персональні дані для оформлення матеріальної допомоги. Слід зазначити, що законних підстав для одержання соцдопомоги ці громадяни не мали. Згідно зі злочинною схемою «пільговики» після одержання державної допомоги мали віддавати половину організатору злочинного угрупування. Унаслідок таких дій злочинна група привласнила 1 млн грн коштів із державного бюджету, – повідомляє прокуратура.

Трьом членам злочинної групи повідомлено про підозри у привласненні майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинене в особливо великих розмірах (ч. 5 ст. 191 КК України). Поміж них колишній начальник управління, діючий начальник відділу та головний спеціаліст Овідіопольської райдержадміністрації.

Відділ моніторингу