Попереду важкі та вирішальні битви

Опінії
13 вересня, 19:27
Попереду важкі та вирішальні битви

Колесо добрих новин перекотилося поверхнею води на лівий берег річки Оскіл. І за результатами дня низку населених пунктів звільнено.

Видавець, політв'язень, публіцист, речник НВР "Правий сектор"

З огляду на це є невідворотнім повернення військової присутності Збройних Сил України на територію Луганщини та повне скасування її статусу "втраченої області".

Під вогневим контролем MLRS знаходиться одна з ключових гілок залізниці, якою супостат здійснює підвіз техніки та БК. Такий стан речей порушує функції логістичних артерій окупаційного контингенту і залишає його систему постачання в стані глибокої астми.

Частина Ізюмської групи військ РФ відійшла на Північ і намагається зачепитися за лівий берег Осколу. У районі Куп'янська противнику вдалося виставити ешелоноване позиціювання артилерійських засобів (міномети, стволка, РСЗВ) та здійснювати несистемний  вогневий тиск на місто.

Від цього критично потерпає інфраструктура та цивільна міська забудова. Втім іншого сценарію не варто було очікувати, адже явище агонії закономірно супроводжує  не регламентованість і хаотичність дій.

У другій половині дня подібний випад з боку приматів, які біснуються від низки ключових провалів на полі бою стався в межах населеного пункту Оскіл. Ворожа ракета знесла греблю місцевого водосховища.

Наслідком підступного удару став стрімкий підйом рівня води у річці Сіверський Донець (див. на світлини нижче – прим. ред.). Цілком логічним в цих умовах є  наказ підрозділам, котрі мають плавзасоби на воді витягнути їх на берег.

Однак і це не завадило українським військовим впродовж дня встановити контроль над містом Святогірськ і населеним пунктом Богородичне. Країна ловить колективний сеанс від очевидних успіхів, втім час тріумфу і святкувань ще не настав.

Район наслідків підступного ракетного удару ворога на Сході України (12.X.2022)
Район наслідків підступного ракетного удару ворога на Сході України (12.X.2022)
ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Війна
Оновлена незалежна Україна народжується у муках. Ніхто не подарує свободи крім нас самих, доведено історією...
вчора, 08:30
Війна
Так звані "Вовки Турану" оголосили власну війну ресурсній федерації московії, яка десятиліттями уярмлює чисельні тюркські етноси.
21 листопада, 17:01
Політика
Але справжню Свободу нам ще тільки належить здобути у кровопролитній боротьбі.
21 листопада, 09:15
Спорт
Кінцевою метою об'єднаних підрозділів Сил оборони України є звільнення всієї території країни від російських агресорів включно Кримом.
20 листопада, 19:18
Політика
Можливий переговорний процес щодо деокупації нашого півострова буде схожий на акт капітуляції ресурсної федерації московії.
18 листопада, 17:00
Світ
Російська держава заслужила на безславну смерть і будь-який тамтешній ліберал не має успадкувати кремлівський трон від бункерного щура.
16 листопада, 09:51