Головред «Останнього Бастіону» у складі ДУК ПС взяв участь у визволенні Балаклії

ВІЙНА
10.09.2022, 08:45
Головред «Останнього Бастіону» у складі ДУК ПС взяв участь у визволенні Балаклії

Дмитро Савченко як боєць підрозділу "Вовків Да Вінчі" Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор" долучився до деокупації Харківщини.

Про це наш головний редактор особисто повідомив на своєму Telegram-каналі, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

За його словами, синьо-жовтий стяг замайорів над міською адміністрацією Балаклії 8 вересня 2022 року о 16:09 і цьому активно сприяли воїни-правосекторівці.

«Честь встановлювати державний прапор над першим звільненим містом (після низки весінніх поразок кацапів під Києвом/Черніговом/Сумами) випала підрозділу "Kraken". Але імена та назви хоч і важливі, проте не першочергові у цій ситуації. Адже це була якісна командна гра з залученням великої кількості організмів, поміж яких був і підрозділ 1 Окремої штурмової роти ДУК ПС.

Упродовж кількох тижнів відрядження, колективними зусиллями ми перелопатили величезні обсяги роботи й кожен сягав максимуму ефективності у відведеній зоні відповідальності. Мені було за честь працювати у чудовому товаристві найдостойніших представників фронтової шляхти, познайомитися з людьми високого чину та  долучитися до цих історичних подій», – прокоментував подію Дмитро Савченко.

Водночас інформацію про участь ДУК ПС в операції з деокупації міста та сусідніх сіл підтвердив і голова політичної партії "Правий сектор" Андрій Тарасенко; він також перебуває у зоні проведення бойових дій.

«Балаклія звільнена! З гордістю повідомляємо, що Добровольчий Український Корпус "Правий сектор" брав безпосередню участь у проведенні блискучих дій щодо звільнення Балаклії, які дозволили нам не тільки звільнити нашу землю, а гідно продемонструвати професіоналізм та навченість.

Пишаємося нашими бійцями та командирами, які сміливо, рішуче та професійно діяли та продовжать розвивати успіх. Одночасно велика шана та вдячність всім іншим підрозділам, які своїми професійними та героїчними діями стримують та знищують ворога на інших ділянках фронту», – висловився Андрій Тарасенко.

Насамкінець важливо не забувати тих, хто віддав своє життя заради визволення Харківщини від російських загарбників: вічна пам'ять, слава і подяка полеглим смертю хоробрих Героям, захисникам України!

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що блискавичну операцію зі звільнення Балаклії неодмінно будуть вивчати у військових школах різних країн світу.

Автор : Останній Бастіон
вибір редакції
Читайте також:
Війна
Минув перший місяць 2024 року, а наші захисники перетворили на брухт сотню ворожих панцерників. Кількість утилізованої техніки збільшується.
31 січня, 08:20
Війна
Попри те, що українське військо здебільшого перейшло до маневрової оборони, є підрозділи, котрі відсувають лінію фронту разом із ворогом.
26.12.2023, 07:18
Кримінал
Вітчизняні прокурори перестали брати на себе відповідальність щодо арештів. Суди почали сумніватись щодо суворості покарання.
30.11.2023, 10:52
Війна
Це село на Донеччині перебувало в окупації від самого початку торішнього повномасштабного вторгнення РФ. Нині там пустка смерті.
03.10.2023, 18:46
Світ
Міністерство оборони Азербайджанської республіки оголосило про здійснення антитерористичних заходів на своїй міжнародно визнаній території.
19.09.2023, 17:22
Війна
Цього тижня 3 Окрема штурмова бригада Збройних Сил України звільнила Андріївку і завдала нищівного удару по підрозділах окупантів.
17.09.2023, 20:03