Порошенко планує повернутися на Банкову?

ПОЛІТИКА
25.10.2022, 20:56
Порошенко планує повернутися на Банкову?
Фото: Facebook

Саме так потрактували користувачі соціальних мереж привітання 5-го Президента України "коронованого" китайського диктатора Сі Цзіньпіна.

Відповідний фотодоказ виклала на своїй Facebook-сторінці державна уповноважена Антимонопольного комітету України у 2015-2019 роках Агія Загребельська, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Зауважено, що попередник Володимира Зеленського привітав сюзерена кремлівського бункерного щура з Піднебесної, який відверто симпатизує РФ і підтримує геноцид нашого народу.

«Coming out: перший пішов. Феєричне самогубство Петра Олексійовича. Жоден західний лідер не привітав Сі. Отже, це спільна позиція коаліції. Порошенко себе поховав», – написала Агія Загребельська.

Натомість пересічні українці у соцмережах переконані, що подібним кроком Петро Порошенко натякає на бажання повернутися у президентське крісло на наступних виборах і планує заручитися підтримкою Сі Цзіньпіна.

А проте "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що над Пекіном зайшло сонце, у Китайській народній республіці запроваджують неосталінізм.

Порошенко планує повернутися на Банкову?_1
Автор : Агія Загребельська
Читайте також:
Світ
"Яндекс" блокував видачу зображень путіна на запити "бункерний дід", "головний злодій" та "плішивий"...
09:44
Світ
Ухилянтам від мобілізації у ресурсній федерації московії тепер не можна буде відсидітися у безпеці на Заході, фіни запровадили санкції.
27 січня, 16:47
Кримінал
Цілком імовірно, що всі вони вже утилізовані у степах на Півдні та Сході України, бо були бойовиками приватної військової компанії "Вагнер".
26 січня, 16:12
Політика
Борець за права пригноблених в усьому світі Кеннет Рот не зміг потрапити до складу професури найелітнішого американського університету.
12 січня, 20:55
Війна
Загартовані у боях з російськими загарбниками військовослужбовці Сил оборони України настільки грізні, що одним своїм видом лякають сусідів.
05 січня, 21:24
Світ
Волонтерський рух у РФ – явище нове і доволі сумнівне, бо здебільшого є пропагандистським, націленим виключно на внутрішнього споживача.
24.12.2022, 18:01