Портуґальці надали Україні свої дрони-розвідники

СВІТ
17 червня, 21:40
Портуґальці надали Україні свої дрони-розвідники
Фото: Defense News

Корпорація "Tekever" взялася постачати власні інноваційні безпілотні літальні апарати для фронтових потреб Сил оборони України.

Такі відомості з посиланням на власні джерела оприлюднило впливове спеціалізоване видання "Defense News", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Портуґальський виробник дронів "Tekever" повідомив, що передав деякі зі своїх систем великої тривалості польоту для підтримки наземних і морських операцій за гроші "Міжнародного фонду для України" (IFU).

«Наша компанія дуже пишається підтримкою України та вдячна міністерству оборони Об'єднаного Королівства та "IFU" за можливість зробити свій внесок в одну із найважливіших справ нашого життя», – прокоментував генеральний директор і засновник "Tekever" Рикарду Мендиш.

Водночас кількість переданих засобів наразі не оголошується; цілком імовірно, невдовзі і ми, і ворог неодмінно побачими роботу цих дронів на фронті.

Однак медіаагенція "Останній Бастіон" закликає своїх читачів пам'ятати про те, що американська компанія "Aerovironment" почала виробництво для України нового типу безпілотників.

Читайте також:
Війна
Військово-промисловий об'єкт знаходиться у спальному районі російської столиці під назвою Нєкрасовка. Там виробляють смертоносні ракети.
08 листопада, 16:32
Війна
Як відомо, ресурсна федерація Московії налагоджує у себе виробництво іранських дронів-камікадзе з нуля. Але щось як завжди пішло не так.
21 вересня, 16:49
Опінії
Натомість ракети ресурсна федерація московії почала штампувати із новими потужностями, ніж було до 24 лютого 2022 року.
15 вересня, 18:14
Війна
Усе частіше на ресурсній федерації московії спалахують промислові підприємства, які виконують оборонні замовлення держави-агресорки.
14 вересня, 17:09
Політика
Потреби гармашів і пушкарів фронтових підрозділів Сил оборони України невдовзі задовольнять європейські промисловці.
07 вересня, 18:14
Війна
Окупаційно-терористичний режим РФ вирішив поставити смерть на потік, не обмежуючись іранськими технологіями для вбивства українців.
07 вересня, 16:00