Портуґальці надали Україні свої дрони-розвідники

СВІТ
17.06.2023, 21:40
Портуґальці надали Україні свої дрони-розвідники
Фото: Defense News

Корпорація "Tekever" взялася постачати власні інноваційні безпілотні літальні апарати для фронтових потреб Сил оборони України.

Такі відомості з посиланням на власні джерела оприлюднило впливове спеціалізоване видання "Defense News", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Портуґальський виробник дронів "Tekever" повідомив, що передав деякі зі своїх систем великої тривалості польоту для підтримки наземних і морських операцій за гроші "Міжнародного фонду для України" (IFU).

«Наша компанія дуже пишається підтримкою України та вдячна міністерству оборони Об'єднаного Королівства та "IFU" за можливість зробити свій внесок в одну із найважливіших справ нашого життя», – прокоментував генеральний директор і засновник "Tekever" Рикарду Мендиш.

Водночас кількість переданих засобів наразі не оголошується; цілком імовірно, невдовзі і ми, і ворог неодмінно побачими роботу цих дронів на фронті.

Однак медіаагенція "Останній Бастіон" закликає своїх читачів пам'ятати про те, що американська компанія "Aerovironment" почала виробництво для України нового типу безпілотників.

Читайте також:
Світ
Російсько-українська війна розпалила технологічний розвиток оборонної промисловості. Не лише Захід, а й Схід переозброюється.
11 червня, 21:40
Політика
Північноатлантичний альянс обмінюватиметься із Києвом розвідувальними даними про можливості Москви. Особливо щодо радіоелектронної боротьби.
09 червня, 07:09
Війна
Поки воєнно-промисловий комплекс РФ нарощує виробництво і модернізується, західні компанії працюють у звичному режимі. Ситуація критична.
28 травня, 07:01
Війна
Наперекір санкціям, запроваджених Заходом, ресурсна федерація московії продовжує отримувати закордонні технології. Зокрема, для кораблів.
21 квітня, 10:27
Війна
Начинені вибухівкою та керовані через супутник невеликі українські катери — один з основних видів зброї на війні. РФ уже не контролює море.
11 квітня, 21:54
Економіка
Військово-промисловий комплекс Чехії вперше за минулі десятиріччя знову квітне. Повномасштабна російська агресія змінила порядок денний.
02 квітня, 19:10