Посол США бере «під крило» роботу СБУ

ПОЛІТИКА
30 березня, 17:44
Посол США бере «під крило» роботу СБУ
Фото: Twitter

"Віцепрезиденту" Андрію Єрмаку і його ручному "яструбу" Олегу Татарову віднині буде важко впливати на вітчизняний контррозвідувальний орган.

30 березня Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні пані Бріджит Брінк зустрілася з головою Служби безпеки Василем Малюком.

Такі відомості передає інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на Twitter-сторінку американського дипломатичного представництва.

Основну увагу під час розмови пані посол приділила ключовим питанням безпеки України на тлі російської воєнної агресії та взаємодії спецслужб у боротьбі із загрозами, які продукує Московія.

Посол США бере «під крило» роботу СБУ_1

«Сьогодні, як ніколи, США пліч-о-пліч з Україною у питанні захисту її суверенітету та територіальної цілісності. Ми готові надати все необхідне сприяння та наш досвід, аби покращити ваші спроможності для ефективного захисту вашої країни», – зазначила Бріджит Брінк.

Натомість Василь Малюк наголосив на тому, що «на сьогодні першочерговими пріоритетами Служби є контррозвідувальна діяльність і виконання оперативно-бойових завдань», а в сі зусилля СБУ спрямовані на перемогу України у війні.

Зважаючи, що йшлося про українську контррозвідку та взаємодію із західними партнерами, перш за все Вашинґтоном, щодо протидії розвідці та кібератакам ворога, зустріч пані Брінк із генерал-майором Малюком – це важливий момент.

Тобто, США як найпотужніший союзник підтримує не тільки пряму роботу Сил оборони України, але і нашу контррозвідку, а отже (це чи не найважливіше) і всі спецоперації СБУ, які торік після "зникнення" лейтенанта Івана Баканова намагалися курувати Єрмак із Татаровим.

Посол США бере «під крило» роботу СБУ_3

Віднині "золота акція" і контроль над СБУ уже напряму, а не опосередковано належить американському Державному департаменту, який і буде головним вигодонабувачем від глибинної реформи української контррозвідувального органу.

Пані посол офіційно продемонструвала підтримку – це означає, що оновлення спецслужби реально у дії та відповідає стандартам Північноатлантичного альянсу, куди ми прямуємо згідно з поточною редакцією Основного Закону.

Фактично, ця зустріч – демонстрація схвалення США хвилі обшуків і масштабних розслідувань щодо вітчизняних олігархів (Ігоря Коломойського, Костянтина Жеваго та інших, яких не чіпали попередники Малюка – прим. ред.).

А проте, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що колишній голова управління внутрішньої безпеки СБУ і заступник лейтенанта Івана Баканова "заліг на дно" у Белграді.

Посол США бере «під крило» роботу СБУ_5
Читайте також:
Світ
Поки у Гельсинкі більш як місяць тривають перемовини про створення нового коаліційного уряду, на Оландському архіпелазі стає гаряче.
02 червня, 16:32
Війна
Україна має право захищатися
01 червня, 12:05
Світ
Польща купує у США ракети Hellfire
30 травня, 15:45
Опінії
Чому ми отримаємо закупівлі зброї по завищеній ціні з передоплатами і негарантованими поставками зброї ?
30 травня, 11:35
Політика
Заходи санкціонували голова СБУ Баканов і головнокомандувач ЗСУ
30 травня, 09:10