Повітряні сили ЗСУ утилізували 2 російські літаки над Азовським морем

ВІЙНА
15 січня, 14:45
Повітряні сили ЗСУ утилізували 2 російські літаки над Азовським морем
Фото: Twitter

Слідом за плановим скороченням Чорноморської флотилії, ресурсна федерація московії втрачає ще й власну авіацію. Земля бетоном небіжчикам!

Відповідний ролик на підтвердження знищення бортів «Іл-22М» та «А-50» із радарів-локаторів виклав головнокомандувач Збройних Сил України генерал Валерій Залужний. Обидва військові літаки держави-агресора сукупно коштують $1 мільярд, а отже це — вагома втрата для РФ.

Показово, що відразу після знищення авіабортів російські z-пропагандисти стали волати про горезвісний «дружній вогонь», який нібито і призвів до відходу у небуття важливих повітряних транспортних засобів. Підтвердити гучні слова фото- або ж відеодоказами ніхто з окупантів досі не наважився.

Своєю чергою, генерал Залужний подякував військовослужбовцям ЗСУ за гарну роботу з утилізації літака дальнього радіолокаційного виявлення «А-50» і повітряного пункту управління противника «Іл-22М»: «Дякую Повітряним Силам за чудово сплановану та проведену операцію в Приазов'ї. Слава Україні!».

Викладена головнокомандувачем рухома мапа польотів над морем у момент збиття чітко вказує, як після зникнення «А-50» два літаки, що залишилися у небі, не втрачали швидкість і згодом попрямували на південний схід до Анапи. Ймовірно, один із них — це підбитий «Іл-22М».

Насамкінець медіаагенція «Останній Бастіон» повідомляє, як напередодні нового 2024 року воїни ЗСУ відрядили на концерт до Іосіфа Кобзона понад 70 російських матросів у Феодосії. Вони пішли на дно разом зі знищеним ВДК «Новочеркаськ», який стояв на рейді у порту.

Повітряні сили ЗСУ утилізували 2 російські літаки над Азовським морем_1
Читайте також:
Війна
Також було знищено ворожий комплекс РЕБ «Полє-21».
09 квітня, 17:30
Війна
У ніч на п’ятницю, 5 квітня, російські міста, в яких розташовані аеродроми, атакували понад 50 безпілотників.
05 квітня, 11:27
Війна
З цього аеродрому відбувається зліт стратегічних бомбардувальників Ту-95МС, які є носіями крилатих ракет, що атакують Україну
20 березня, 10:13
Війна
На змаганнях нашу країну представляли 30 українських військовослужбовців та ветеранів із пораненнями. Вони здобули 70 медалей.
20 березня, 09:35
Війна
2 роки тому у Кременчуці під час російського вторгнення постало нове військове з'єднання. Бойове хрещення здобуто на Східному фронті.
08 березня, 20:32
Війна
Вартість потопленого корабля становить близько 65 мільйонів доларів.
05 березня, 10:01