ПреЗедент блокує запровадження заборону на російські книги

ПОЛІТИКА
23.07.2022, 18:18
ПреЗедент блокує запровадження заборону на російські книги
Фото: Facebook

Обраний 3 роки 73% із тих, хто прийшов на дільниці, голова держави Україна на 150 добу російського вторгнення підігрує ворожій пропаганді.

Таку думку на своїй Facebook-сторінці оприлюднив народний депутат Верховної Ради IX скликання Володимир В'ятрович, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Як стверджує обранець від опозиційної політичної сили "Європейська солідарність", гуманітарна сфера в Україні потребує негайного очищення від усього російського.

«Дуже дивна ситуація: ми просимо у світі зброю для того, щоби захистити себе від російських бомб і ракет, але самі можемо захистити себе від російських інформаційних бомб і ракет. 20 липня минув місяць, як закон про заборону російської видавничої продукції лежить на підписі у президента. Закон, який ухвалений 306 голосами Верховною Радою (0 голосів проти, 0 – утрималось). Закон, підписати який президента публічно закликали провідні українські письменники, видавці, книгорозповсюджувачі, громадські організації й тисячі українців», – прокоментував ситуацію Володимир В'ятрович.

Окремо нардеп закликав Володимира Зеленського як гаранта Конституції України не відкладати вказану справу, а нарешті виявити свій патріотизм і застити громадян від інструментів російської пропаганди.

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує читачам, що знищення українських книг, чиє існування російські загарбники сприймають проявом "укронацизму" – лише одна з граней російського культурциду.

Автор : Володимир В'ятрович
Читайте також:
Політика
Деколонізація, фрагментація та дезінтеграція ресурсної федерації московії не мрія "диванних експертів", а цілком далекоглядна стратегія.
21 січня, 19:06
Опінії
Той, хто не хотів здійснити внутрішню еволюційну трансформацію отримав зовнішню воєнно-криваву. Українці, час дорослішати!
11 січня, 08:48
Історія
Чому українці досі шанують літературного перевертня з Московії, паралельно обпльовуючи геніїв-земляків? Певно, від нестачі здорового глузду!
14.12.2022, 09:15
Політика
Пам'ять першого президента вільної Чеченської Республіки Ічкерія увічнять у топоніміці багатостраждальної Харківської області.
04.12.2022, 09:03
Політика
Український парламент ухвалив законопроєкт №7633 про заборону використання джерел інформації держави-агресора у галузі освіти.
01.12.2022, 21:00
Війна
Як законно зносити пам’ятники російським ідолам
02.11.2022, 12:55