ПреЗедент блокує запровадження заборону на російські книги

ПОЛІТИКА
23.07.2022, 18:18
ПреЗедент блокує запровадження заборону на російські книги
Фото: Facebook

Обраний 3 роки 73% із тих, хто прийшов на дільниці, голова держави Україна на 150 добу російського вторгнення підігрує ворожій пропаганді.

Таку думку на своїй Facebook-сторінці оприлюднив народний депутат Верховної Ради IX скликання Володимир В'ятрович, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Як стверджує обранець від опозиційної політичної сили "Європейська солідарність", гуманітарна сфера в Україні потребує негайного очищення від усього російського.

«Дуже дивна ситуація: ми просимо у світі зброю для того, щоби захистити себе від російських бомб і ракет, але самі можемо захистити себе від російських інформаційних бомб і ракет. 20 липня минув місяць, як закон про заборону російської видавничої продукції лежить на підписі у президента. Закон, який ухвалений 306 голосами Верховною Радою (0 голосів проти, 0 – утрималось). Закон, підписати який президента публічно закликали провідні українські письменники, видавці, книгорозповсюджувачі, громадські організації й тисячі українців», – прокоментував ситуацію Володимир В'ятрович.

Окремо нардеп закликав Володимира Зеленського як гаранта Конституції України не відкладати вказану справу, а нарешті виявити свій патріотизм і застити громадян від інструментів російської пропаганди.

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує читачам, що знищення українських книг, чиє існування російські загарбники сприймають проявом "укронацизму" – лише одна з граней російського культурциду.

Автор : Володимир В'ятрович
вибір редакції
Читайте також:
Світ
Перш за все парламенту балтійської республіки пропонується дерусифікувати сайти урядових відомств. Вони мають попит і серед українців.
20 лютого, 08:25
Політика
Цієї весни, 4-6 квітня, в одному з естонських міст відбудеться Конґрес Вільних Націй. Він покликаний сприяти розвалу недоімперії РФ.
02 лютого, 13:40
Опінії
Естонія, Латвія та Литва спромоглися викристалізувати свої нації ще 100 років тому. Ми ж і по нині борсаємося у націєтворенні на тлі війни.
28 січня, 10:23
Політика
На рубцях минулого росте потуга тихої люті та великої сили українства до ворога зі Сходу. Ми маємо завершити справу попередніх поколінь.
08 січня, 19:24
Війна
Поки росіяни цементують свою присутність на окупованих теренах насадженням власної «культури», в Україні оберігають все російське. Чому так?
04.12.2023, 13:55
Політика
Україна нічим не завдячує ідейному трубадурові кривавої імперії з центром у Москві. А тому місце Алєксандра Сєргєєвіча на цвинтарі історії.
21.11.2023, 10:52