ПреЗедент блокує запровадження заборону на російські книги

ПОЛІТИКА
23 липня, 18:18
ПреЗедент блокує запровадження заборону на російські книги
Фото: Facebook

Обраний 3 роки 73% із тих, хто прийшов на дільниці, голова держави Україна на 150 добу російського вторгнення підігрує ворожій пропаганді.

Таку думку на своїй Facebook-сторінці оприлюднив народний депутат Верховної Ради IX скликання Володимир В'ятрович, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Як стверджує обранець від опозиційної політичної сили "Європейська солідарність", гуманітарна сфера в Україні потребує негайного очищення від усього російського.

«Дуже дивна ситуація: ми просимо у світі зброю для того, щоби захистити себе від російських бомб і ракет, але самі можемо захистити себе від російських інформаційних бомб і ракет. 20 липня минув місяць, як закон про заборону російської видавничої продукції лежить на підписі у президента. Закон, який ухвалений 306 голосами Верховною Радою (0 голосів проти, 0 – утрималось). Закон, підписати який президента публічно закликали провідні українські письменники, видавці, книгорозповсюджувачі, громадські організації й тисячі українців», – прокоментував ситуацію Володимир В'ятрович.

Окремо нардеп закликав Володимира Зеленського як гаранта Конституції України не відкладати вказану справу, а нарешті виявити свій патріотизм і застити громадян від інструментів російської пропаганди.

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує читачам, що знищення українських книг, чиє існування російські загарбники сприймають проявом "укронацизму" – лише одна з граней російського культурциду.

Автор : Володимир В'ятрович
Читайте також:
Опінії
Повернення місту атомників на Миколаївщині історичної ідентичності та первісної назви – справа своєчасна, потрібна, але копітка і терниста.
17 липня, 09:23
Полтава
Загальнонаціональна кампанія з дерусифікації та деколонізації культурно-інформаційного простору України нарешті торкнулася і Полтавщину.
22 червня, 08:17
Історія
Ріже вухо і серце крає! Оцю битву ми ведемо за Сєвєродонецьк чи Сіверськодонецьк, за місто на росії чи все-таки в Україні?..
16 червня, 19:18
Політика
Поки наші захисники боронять Україну від агресора на фронті, у тилу розгортається не менш запекле протистояння з ґебістами у рясах.
08 червня, 18:12
Політика
Проблема українського суспільства: у нас мислення досі лишається хворо-провінційним, другосортно-провінційним відносно Москви.
04 червня, 07:56
Політика
Центр управління та прийняття рішень самозваної "Української Православної Церкви (Московського патріархату)" на 100% знаходиться у Кремлі.
31 травня, 20:34