Президенти Арґентини та Колумбії вимагають від України припинити чинити опір

СВІТ
12.02.2023, 08:00
Президенти Арґентини та Колумбії вимагають від України припинити чинити опір
Фото: MercoPress

Неосоціалісти Альберто Фернандес та Ґуставо Петро виступили за негайні мирні перемовини між Москвою та Києвом без жодних попередніх умов.

Лідери двох південноамериканських країн пропонують "подвоїти дипломатичні зусилля", щоби припинити бойові дії на території Україні, повідомляє медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "El País".

Власне, чинні президенти Арґентини та Колумбії закликають сторони конфлікту припинити вогонь, адже це, на спільну думку Фернандеса і Петро, "погіршує безпекову ситуацію у світі".

Прикметно, що схиляють до миру вони саме Україну, але аж ніяк не хочуть висловити навіть протести проти геноцидної війни та окупації понад 10% терену нашої країни схибленою на необільшовизмі Росією.

На бік колег із Буенос-Айреса та Боґоти став нещодавно обраний бразильський лідер Луїз Інасіу Лула да Силва, який заявив, що «Москві потрібні мінімальні умови для припинення бойових дій поступливість українців».

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що воїни Сил оборони України чемно запрошують президента Бразилії відвідати фронт і не "співати" про мир з агресором.

вибір редакції
Читайте також:
Політика
Кремлівський диктатор демонструє світові, що саме він контролює дозатор дипломатичного успіху Дональда Трампа. У Білому домі не заперечують.
08 травня, 21:42
Політика
Румунські виборці знову стали на граблі популізму, віддавши голоси черговому TikTokеру. Брюссельська бюрократія може втрати свого члена.
07 травня, 12:36
Економіка
Розробка надр в Україні буде сповільнена через високі ризики та мапи совєцьких часів. Дональд Трамп знову припустився помилки.
05 травня, 12:34
Опінії
Ідеологічна солідарність взагалі штука крихка, але ж іронія в тому, що популізм — це взагалі не ідеологія. Це метод приходу до влади.
02 травня, 11:58
Політика
Країни, які залишаться із загальним виборчим правом, поступляться країнам з ефективнішим управлінням. Сучасна демократія доживає свого віку.
02 травня, 06:03
Політика
Попри надану підтримку Захід усе ще пасе задніх перед новітньою «віссю зла». Цим користується РФ, вкидаючи в інформпростір чергову брехню.
30 квітня, 07:12