Приклад для України: уряд Естонії планує заборонити РПЦ-ФСБ

ПОЛІТИКА
12 квітня, 21:45
Приклад для України: уряд Естонії планує заборонити РПЦ-ФСБ

У той час, поки на Печерських пагорбах Києва сперечаються через діяльність чортів у рясах, у Таллінні готуються відрубати голову цій гідрі.

Як з'ясувалося, чинний міністр внутрішніх справ Естонської республіки Лаурі Ляянеметс пропонує парламенту (Рійґікоґу) визнати РПЦ терористичною організацією. Про це урядовець повідомив у прямому етері суспільного мовника Eesti Rahvusringhääling.

За словами очільника МВС, вказаний крок необхідний, щоби зрештою заборонити діяльність ґебістів під виглядом священників, які у храмах поширюють кремлівську пропаганду. Пан Ляянеметс підкреслив, що вже була проведена фахова експертиза та оцінка Поліції безпеки із приводу РПЦ-ФСБ.

«Ми повинні розуміти, що сьогодні Московський патріархат підпорядковується особисто кривавому узурпатору і воєнному злочинцю путіну. Він і його піддані здебільшого провадять терористичну діяльність у світі, не тільки у багатостраждальній Україні», — висловився естонський міністр.

Згідно з офіційною статистикою, станом на сьогодні у балтійській республіці проживає приблизно 100 тисяч адептів секти гундяєва. Більшість із них — у прикордонних із РФ провінціях Іда-Вірумаа, Пилвамаа і Вирумаа, а також у столиці країни Таллінні.

Крім того, медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, як Служба Божа України викрила 68 попів-педофілів, які торгують зброєю. Розпочато мінімум 18 проваджень щодо публічної агітації до релігійної ненависті чортами у рясах.

Читайте також:
Полтава
Заслані Москвою чорти у рясах ні на мить не припиняють задурювати українців пропагандою. Напередодні попи організували шабаш.
21 травня, 21:42
Війна
Ворожі чорти у рясах дивним чином здійснюють капеланську службу у складі Сил оборони України. Таким робом вони ширять пропаганду Кремля.
09 травня, 20:36
Опінії
Заокеанські євангелісти-сіоністи та ватиканський клір мають засудити псевдоправославну гідру Кремля. Всі священні війни завершуються погано.
03 квітня, 13:47
Політика
Починаючи з кінця XIX століття у США сформувався кістяк так званого «тіньового уряду». Це не «deep state», а секта, яка працює на сіоністів.
28 березня, 19:36
Світ
Якби у Нью-Йорку під мечеттю були виявлені таємні бункери з брудними матрацами, сіоністи заволали б про «змову ісламських терористів».
11 січня, 19:45
Опінії
Московські чорти у рясах ще паразитуватимуть на тілі української нації. Все тому, що їм допомагають вітчизняні парламентарі-українофоби.
26.11.2023, 17:10