Астронавт NASA розповів про свій досвід зустрічі з НЛО

СВІТ
05.06.2023, 15:25
Астронавт NASA розповів про свій досвід зустрічі з НЛО

НЛО пожвавлюють нашу уяву і змушують нас задуматися про високорозумне життя за межами Землі.

Астронавт у відставці Скотт Келлі попередив, що “багато спостережень НЛО, ймовірно, є просто нашими очима, які грають з нами”, - повідомляє Український телекомунікаційний портал.

Келлі був учасником дискусії, яка зібралася в середу в штаб-квартирі NASA для обговорення НЛО, які NASA тепер називають непізнаним повітряним явищем.

Він описав час, коли він літав, і його служба радіолокаційного перехоплення (RIO) подумала, що він помітив НЛО.

«Я пам’ятаю, як одного разу я літав у зоні попередження біля військової зони Вірджинія-Біч, і мій RIO — хлопець, який сидить у задній частині Tomcat — був переконаний, що ми пролетіли біля НЛО», — сказав Келлі.

«Тож я цього не бачив. Ми обернулися. Ми пішли подивитися на нього. Виявилося, що це був Барт Сімпсон — повітряна куля».
Астронавт NASA розповів про свій досвід зустрічі з НЛО_1

У 2016 році Келлі побила рекорд за тривалістю днів поспіль (340), проведених у космосі. Відтоді його рекорд перевищив астронавт NASA Марк Ванде Хей, який пробув на Міжнародній космічній станції 353 дні.

Згадуючи тисячі годин, які він провів у космосі, Келлі сказав у середу:

«Часто, у космосі, я бачив речі, і думав: «Це справді поводиться не так, як слід». І кожного разу, коли я дивився на це досить довго, я розумів, що це атмосферне лінзування».

Атмосферне лінзування може створювати оптичні ілюзії, наприклад, змушувати сонце виглядати вище в небі, ніж воно є насправді. За даними NASA, це фактично може подовжити світловий день на п’ять хвилин уздовж екватора. Подібні оптичні ілюзії є результатом того, як частинки в земній атмосфері згинаються та маніпулюють світлом, що може змусити нас бачити спотворені версії реальності.

Астронавт NASA розповів про свій досвід зустрічі з НЛО_3

«Те, на що я дивився, насправді летіло за атмосферою, і через зміни в атмосфері траєкторія виглядала не по прямій лінії», — сказала Келлі.

Зустріч NASA в середу була радше закликом до дії для кращого збору даних, ніж відкриттям для людей, які шукають відповіді на теорії змови про НЛО. Тож чи НЛО справжні, чи це просто трюк?

«У нас є спільнота людей, які повністю впевнені в існуванні НЛО, і у нас є спільнота людей, які вважають розгляд цього питання смішним», — сказав Девід Спергель, голова комісії.

«І я вважаю, що науковий спосіб підходу до питань полягає в тому, щоб почати зі слів: «Ми не знаємо», а потім ви збираєте дані та намагаєтесь добре відкалібрувати свої дані».

Читайте також:
Світ
США відкривають ширший доступ до матеріалів про «невстановлені аномальні явища»
04.09.2023, 09:14
Світ
Водночас Пентагон заперечує наявність знищеного космічного корабля прибульців.
28.07.2023, 14:05
Світ
Невже ми скоро дізнаємось про існування інопланетян? На думку NASA, не варто особливо сподіватися.
24.07.2023, 09:20
Світ
Тривають суперечки щодо того, чи знайшов вчений з Гарварду уламки космічного корабля інопланетян на дні Тихого океану.
17.07.2023, 11:24
Життя
Дивні і найчастіше моторошні зустрічі військових із таємничими підводними об'єктами, походження яких ми поки що не в змозі зрозуміти.
27.06.2023, 09:35
Світ
На 11-му році воєнної агресії РФ проти України громадяни наших держав-партнерів почали толерантніше ставитися до ворога. Москві це на руку.
19:22