Проміжна ціна для збереження СССР – 1 млн трупів невинних «ворогів народу»

ІСТОРІЯ
11.02.2023, 20:15
Проміжна ціна для збереження СССР – 1 млн трупів невинних «ворогів народу»
Фото: Google

Чи знаєте ви, де знаходиться найбільший у світі цвинтар, на якому майже живцем поховано ціле місто-мільйонник?

Це – федеральний автошлях "Колима" на далекому Сході ресурсної федерації московії, що з'явився після появи на мапі Землі більшовицької держави.

Саме там на околиці Магадану покояться від 250 тисяч до 1,5 мільйона трупів в'язнів ГУЛАГу; тобто, невинних "ворогів народу".

Але на Росії про них давно забули, їхніми трупами їздять машини, а з надгробків будують нові барки, вже для вивезених українських бранців теперішнього кремлівського режиму.

Будьмо відвертими й чесними перш за все перед собою, сусідня з Україною країна незалежно від державного устрою та назви приречена повторювати злочини совєтів, зокрема і геноцидну війну.

Коли до влади у 1917 році прийшла голота, то повсюдним терором швидко підкорила собі освічену частину суспільства, більшість із якої просто винищила (згадаймо наше "розстріляне відродження" – прим. ред.).

Сьогодні войовничі невігласи та нащадки тієї збільшовиченої червоної голоти продовжують задавати усій країні правила гри, як і 100 років тому, воліючи ніколи не жити краще, а скніти у багні.

Водночас "Останній Бастіон" закликає читачів не забувати про те, що населення РФ покірно мовчить, деградує і скочується до гіршої реінкарнації совєцького зразка сублімованих в один різних періодів одночасно.

Проміжна ціна для збереження СССР – 1 млн трупів невинних «ворогів народу»_1
Автор : Данило Катраник
Читайте також:
Історія
Про катування дітей та катування дітьми в ГУЛАГу. Не терористична держава ? Можете повторити ?
30.12.2021, 17:55
Історія
Дізнавшись, що дітей ведуть на страту, виготовив з цукру ангеляток і пробрався до них в клітку, щоб підтримати.
27.10.2021, 19:27
Історія
Цей давньогрецький мислитель зі стоїчної школи жив після великих подій. Однак попри це мав багато чого додати до своєї галузі знань...
вчора, 21:41
Історія
Після акції «Вісла» Осип Хома («ВІЛЛІ») восени 1947 р. із рейдовою повстанською групою перейшов у американську зону Німеччини.
30 квітня, 09:33
Історія
Ми навчилися героїчно боротись. Однак не раз губили бачення, як вірно розпорядитися плодами перемог, як от понад 100 років тому...
29 квітня, 13:45
Історія
Лишати на хрестах і могилах цукерки, крашанки та маленькі паски — звична для нашого краю традиція. Все це збирали діти, і це було нормою.
29 квітня, 08:23