Пророцтво Новодворської щодо Донбасу починає збуватися

ВІЙНА
08 жовтня, 12:45

Незадовго до смерті совєцький дисидент і російський опозиціонер Валерія Новодворська зробила сумний прогноз для всіх жителів Донбасу.

Вона однією з перших публічних осіб РФ встала на захист України після окупації Криму і неоголошеної кремлівської агресії, закликаючи Захід дати рішучу відсіч путінській банді та не обмежуватися санкціями.

Зауважимо, що відеозвернення Валерії Новодворської як до місцевих мешканців, задурених ворожою пропаґандою, так і безпосередньо до терористів так званих "ДНР/ЛНР" було записано ще влітку 2014 року, але викладено у мережу тільки зараз.

«Скажіть, навіщо ви збираєтеся помирати, а головне — за кого? Вам уже має бути зрозуміло, що Путіну не потрібен Донбас. Не потрібні йому і ви, потрібна чорна діра. Йому потрібна межа, щоби гнати через неї свої ПЗРК, зброю та нападати на Україну, щоби весь час на вашій землі йшла війна, щоби в Україні не було втілено у життя жодної реформи. Зрозумійте, ви тільки гарматне м'ясо», — заявила 7 років тому Новодворська.

Політик підкреслила, що до тих пір, поки самі мешканці Донецької та Луганської області не повстануть проти агресора, їх рідний край залишатиметься закривавленою територією, підконтрольною бандитам із Кремля для ускладнення життя всієї України.

Між тим, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", російсько-окупаційні війська продовжують тероризувати мирних мешканців нескореного українського Донбасу.

вибір редакції
Читайте також:
Жителів окупованих територій намагаються уникати так званого призову.
вчора, 14:45
Тільки під час останньої велелюдної акції в Сімферополі окупанти затримали 53 людини.
13 жовтня, 16:14
Це дискримінація і приниження українського народу.
11 жовтня, 14:59
Куди не потиснешся, хоч нас українців абсолютна більшість, в місцях ухвалення рішень — ми завжди в меншості.
07 жовтня, 14:14
Не можна не помітити абсолютизації єврейських історичних питань в інформполітиці України.
29 вересня, 16:14