«Прорвало всю Зе-каналізацію»: вказівки Богдану і Рябошапці віддавав особисто Зеленський, – генерал Омельченко

28.11.2019, 07:37
«Прорвало всю Зе-каналізацію»: вказівки Богдану і Рябошапці віддавав особисто Зеленський, – генерал Омельченко
Фото: 5.ua

Аналіз аудіозаписів за участі директора ДБР Романа Труби дає підстави зробити висновок, що незаконні усні вказівки Богдану і Рябошапці віддавав особисто Зеленський.

Про це йдеться у статті генерал-лейтенанта СБУ Григорія Омельченка «Прорвало всю ЗЕ-каналізацію: чи є автентичними записи із кабінету директора ДБР Романа Труби», яку опублікувала «Україна Молода».

«Головним питанням «прорваної ЗЕ-каналізації», на мою думку, є — за дорученням кого Богдан (він же Б.А.Й., він же «Бліжайший», він же Андрій, він же Андрій Йосипович...) давав Трубі незаконні вказівки, що робити у кримінальних провадженнях і відносно яких осіб (кого «підвісити», кого «допитати», кого «доганяти», кому «вручити підозру», які «справи закрити», про «заборону проводити обшуки у компаніях Коломойського», що «справа експрезидента є пріоритетною», що «команди вручити підозру поставлені самим президентом Зеленським» і т. д. і т. п.)?! Глибокий аналіз змісту аудіозаписів та подій, які відбуваються в Україні і світі за участі Зеленського (наприклад, процес імпічменту президента США Трампа), дає підстави зробити висновок, що незаконні усні вказівки (доручення) Богдану і Рябошапці віддавав особисто Зеленський», – йдеться у публікації.

Спростувати цей висновок Зеленський зможе лише за умови, якщо негайно звільнить Богдана з займаної посади та внесе до парламенту подання про отримання згоди на звільнення Рябошапки, забувши про те, що «генеральний прокурор 100-відсотково його людина», – зазначає автор статті.

Не зробивши цього, Зеленський лише підтвердить, що Богдан, Рябошапка і Труба виконували його усні незаконні вказівки у кримінальних провадженнях, що вже є достатньою підставою для початку процедури імпічменту щодо самого Зеленського, оскільки в такому випадку в його діях будуть ознаки посадових злочинів, вважає  Омельченко.

Читайте також:
Команда Зеленського намагається вивести свого шефа із зони відповідальності.
14 лютого, 11:39
Рейтинг довіри громадян України до Володимира Зеленського станом на кінець січня поточного року становить 49,4%.
03 лютого, 16:32
Журналісти «Останнього Бастіону» запитали полтавців, чи задоволені вони роботою нової влади.
21 січня, 15:55
Зеленський також пообіцяв ізраїльтянам замість українських героїв-націоналістів шукати інших героїв.
21 січня, 15:10
У Зеленського останнє звільнення бранців ОРДЛО назвали «найбільшим в історії України».
09 січня, 15:51
Від зміни доданків сума не змінюється, так і від того, хто керує державою з київської вулиці Банкова незмінною залишається теза про "безальтернативність Мінським домовленостям".
03.12.2019, 09:45