Провокація, чи спроба підкупу ?

22.09.2021, 10:10
Провокація, чи спроба підкупу ?

Банда мамаюків намагається зачистити медіапростір ?

На електронну адресу редакції Останнього Бастіону надійшов лист з проханням видалити раніше опублікований матеріал про члена банди мамаюків Євгена Диканя, якого було затримано працівниками правоохоронних органів під час отримання частини хабаря. 

Провокація, чи спроба підкупу ?_1

Нам не цікаві надані нам поліцейські подробиці затримання цього казкового персонажа, але зацікавив лист, скерований на адресу редакції з проханням про видалення інформації.

ProtonMail з посиленим шифруванням, сервери якої знаходяться у Швейцарії, слугує для різноманітного роду провокацій, включаючи повідомлення про замінування критичних об'єктів інфраструктури, як то аеропорти, залізничні вокзали, тощо.

Ми з розумінням ставимося до прикріплених, у листі, файлів.
З великим задоволенням приймаємо виклик, надісланий нам від прихильника банди корупціонерів.

Водночас застерігаємо членів банди мамаюків, що незважаючи на запевнення організатора та куратора корупційних схем у місті Полтаві про те, що правоохоронці, які затримували Євгена Диканя незабаром будуть у нього смоктати, здорові сили міста та області здатні довести збіговиську корупціонерів незворотність покарання за вчинені ними злодійські дії.

А афтора листа на електронну скриньку Останнього Бастіону просимо лист скерувати Євгену Диканю на його електронну адресу anus.proton@meil.

Автор : Останній Бастіон
вибір редакції
Читайте також:
Опінії
Залужний скасував свій наказ про призначення Луценка командиром взводу аеророзвідки 59 бригади
04.03.2023, 09:05
Опінії
В який спосіб колишній генеральний, прости господи, прокурор Юрій Луценко – став аж цілим капітаном і «командиром взводу»
28.02.2023, 09:05
Війна
Незламних українських захисників на Донбас агресор намагається залякати не тільки обстрілами, але й пропагандистськими листівками.
20.11.2022, 09:56
Війна
У республіці Тива сім'ї мобілізованих на війну проти України отримають незвичну компенсацію – по одному барану за мобілізованого "барана"
30.09.2022, 15:00
Війна
Напередодні 31 липня на росії мали святкувати день Військово-морського флоту. Але щось в окупантів знову пішло не за планом.
01.08.2022, 20:56