Провокація, чи спроба підкупу ?

Виміри
22 вересня, 10:10

Банда мамаюків намагається зачистити медіапростір ?

На електронну адресу редакції Останнього Бастіону надійшов лист з проханням видалити раніше опублікований матеріал про члена банди мамаюків Євгена Диканя, якого було затримано працівниками правоохоронних органів під час отримання частини хабаря. 

Провокація, чи спроба підкупу ?_1

Нам не цікаві надані нам поліцейські подробиці затримання цього казкового персонажа, але зацікавив лист, скерований на адресу редакції з проханням про видалення інформації.

ProtonMail з посиленим шифруванням, сервери якої знаходяться у Швейцарії, слугує для різноманітного роду провокацій, включаючи повідомлення про замінування критичних об'єктів інфраструктури, як то аеропорти, залізничні вокзали, тощо.

Ми з розумінням ставимося до прикріплених, у листі, файлів.
З великим задоволенням приймаємо виклик, надісланий нам від прихильника банди корупціонерів.

Водночас застерігаємо членів банди мамаюків, що незважаючи на запевнення організатора та куратора корупційних схем у місті Полтаві про те, що правоохоронці, які затримували Євгена Диканя незабаром будуть у нього смоктати, здорові сили міста та області здатні довести збіговиську корупціонерів незворотність покарання за вчинені ними злодійські дії.

А афтора листа на електронну скриньку Останнього Бастіону просимо лист скерувати Євгену Диканю на його електронну адресу [email protected]

Автор : Останній Бастіон
Читайте також:
Служба безпеки України набуває всіх ознак охранки режиму Зеленського.
22 жовтня, 15:00
У мережі з'явився музично-сатиричний ролик на тему офшорного скандалу з Володимиром Зеленським.
22 жовтня, 10:15