Путін боїться бути вбитим, тому судомно міняє свою охорону

СВІТ
18.09.2021, 08:01
Путін боїться бути вбитим, тому судомно міняє свою охорону

Кремлівський "залізний щур", який параноїдально стурбований власною безпекою, взявся оновлювати особовий склад тілоохоронців.

Таку інформацію з посиланням на власні джерела оприлюднило видання "Кавказ-Центр", передає аґенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що станом на цю мить кожна особа, яка має доступ до тіла або до обслуговування Владіміра Путіна, щодня перевіряється з надмірною ретельністю.

Відтак будь-які слова Дмітрія Пєскова про натовп заражених коронавірусом людей в оточенні кремлівського диктатора ніщо інше як завуальований сигнал про тотальну "зачистку" цього ж таки наближеного кола.

«Після історії з убивством путінської довіреної особи з МНС Зінічєва, стало очевидним – кремлівському щуру є про що турбуватися. Доволі емоційна поведінка Путіна на похоронах Зінічєва, чого з ним раніше ніколи не було, побічно свідчить про те, що смерть поплічника справила на нього тяжке враження. Йдеться про банальну тривогу за своє власне життя. Тим часом кремлівські внутрішні джерела повідомляють, що Путін планує переїхати на час оголошеної ним ізоляції до Сочі, де нібито має пройти серйозні медичні процедури. Там же розташований один із його основних бункерів, в якому він частенько переховується від зовнішнього світу», – повідомило видання "Кавказ-Центр".

Водночас політичні аналітики відзначають, що останні події всередині чекістської банди вказують на посилення кланової боротьби у рамках так званого "транзиту влади" на теренах РФ.

Ось чому немає ніякої впевненості, що Путін вийде з бункера живим або ж у статусі ватажка, оскільки павуки у кремлівській банці, судячи з усього, зчепилися на смерть.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що попри наявність антикоронавірусного щеплення кремлівський "залізний щур" максимально обмежив коло свого особистого спілкування.

Читайте також:
Війна
Останнім часом в інформаційному просторі стало непристойно багато директора російської Служби зовнішньої розвідки Сєрґєя Наришкіна.
12 квітня, 20:56
Опінії
Історія ніколи не ходить по колу. Але вона як ніколи іронічна...
21 березня, 16:09
Війна
Кремлівський "бункерний щур" повторив передвоєнну промову Адольфа Гітлера: «Ми хочемо миру, але розпалювачі війни втягують нас у конфлікт».
23 лютого, 08:37
Політика
Міжнародні санкції, накладені на РФ за окупацію Криму, збиття літака MH-17 і подібні злочини, – діють, а холодильник перемагатиме телевізор.
23.04.2021, 08:59
Світ
Додон обмовився про можливість дострокових парламентських виборів в Молдові вже у 2021 році.
27.12.2020, 15:21