«Вова Бункерний» сторониться зовнішнього світу

СВІТ
16.09.2021, 10:24
«Вова Бункерний» сторониться зовнішнього світу
Фото: Kasparov.ru

Попри наявність антикоронавірусного щеплення кремлівський "залізний щур" максимально обмежив коло свого особистого спілкування.

Таку інформацію провідному російському пропагандистському виданню "ТАСС" надав прессекретар Владіміра Путіна, інформує аґенція "Останній Бастіон".

Дмітрій Пєсков оголосив про відхід очільника Кремля на термінову самоізоляцію після нещодавнього контакту із зараженим коронавірусом підлеглим клерком.

«Я можу вас запевнити, що Владімір Путін почуває себе прекрасно. Він абсолютно здоровий, продовжує працювати у звичному для себе режимі, адже він вакцинований нашою вакциною "Спутник V". Зауважу, що ефективність президента вища, ніж ефективність щеплення, при цьому президенту роблять необхідні тести», — прокоментував ситуацію прессекретар Путіна.

Про свій відхід у кремлівський бункер керівник країни-агресора оголосив 13 вересня на зустрічі з російськими паралімпійцями.

«Навіть у моєму оточенні проблеми виникають із цим ковідом. Треба розібратися, що там реально відбувається... Я думаю, мені самому скоро на карантин доведеться піти. У нас дуже багато людей навколо хворіє на цей вірус», — заявив сам Путін.

Зазначимо, торік у період першої хвилі пандемії очільник Кремля відмовився від поїздок і особистих зустрічей, налаштувавши майже всі заходи за своєї особистої присутності виключно у режим online.

Потім, коли Пєсков оголосив про щеплення Путіна препаратом "Спутник V", той знову став з'являтися на публіці, але тих, хто опинявся поруч із "залізним щуром", мусили 2 тижні відсидіти на карантині.

Власне теперішній відхід Путіна у бункер низка експертів вважає зовсім не спробою уберегтися від коронавірусу; так, на думку колишнього резидента КГБ СССР у Вашинґтоні Юрія Швеця, очільник Кремля усамітнився побоюючися за своє життя.

«Я впевнений, що у Кремлі зараз відбувається справжнє побоїще за владу. Як не парадоксально, але головним конкурентом Путіна є Патрушев, який спирається на ФСБ у своїх планах щодо поточного транзиту влади. Рішення Путіна сховатися у бункері прискорило вбивство одного з його довірених спільників, ватажка МНС Зінічєва», — коментує ситуацію Юрій Швець.

Між тим, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", Владімір Путін – це той збірний образ дурника з анекдотів.

«Вова Бункерний» сторониться зовнішнього світу_1
Читайте також:
Полтава
Яку поставив отримувати заробітну плату на території Сем'янівської громади Полтавського району.
29 червня, 08:25
Політика
Підозрюваний у корупції депутат Зеленського пропонує назвати вулиці ім'ям Бо не втік а.
07 червня, 16:55
Війна
Gmail заблокував робочу електронну пошту держдуми рф
21 квітня, 15:45
Світ
Неподалік російсько-українського державного кордону з'явилися перші шанці, викопані для військ країни агресора.
06 квітня, 07:51
Війна
"Буханка" це основний вид транспорту кадирівських тіктокерів.
23 березня, 07:05