Путін позбудеться тягаря Донбасу після виборів, — політемігрант Гудков

ВІЙНА
13 вересня, 13:13
Путін позбудеться тягаря Донбасу після виборів, — політемігрант Гудков
Фото: Facebook

Кремль відверто використовує окупований росіянами Донбас для фальсифікацій на виборах до Державної Думи.

Про це у програмі "Рада нацбезпеки" на телеканалі "Ісландія" заявив колишній народний депутат РФ, а нині політемігрант Дмітрій Гудков, інформує аґенція "Останній Бастіон".

Російський політик переконаний, путінський режим як ніхто зацікавлений у тому, щоби явка на цьогорічних парламентських виборах була низькою, тоді вдасться завести до Держдуми лояльних собі людей, агресивно налаштованих до України.

«За моєю інформацією, у Кремля наразі може бути до 1 мільйона голосів, які він сподівається зарахувати до електоральної скарбнички "Єдиної Росії". Ці голоси забезпечуються жителями з окупованих українських територій Донбасу. І це, щоби ви знали, доволі великий відсоток — 1-2% може бути у залежності від явки. Але по факту результат просто намалюють у межах статистичної похибки. Скажімо, для Ростовської області, куди з'їжджатимуться на дільниці мешканці Донбасу, покажуть 15% підтримки "Єдиної Росії" і всі будуть задоволені», — зазначив Дмітрій Гудков.

Він додає, що Владімір Путін і наближене до нього коло зачищають політичне поле перед оголошеним на 2024 рік транзитом влади, тому зазомбоване населення окупованого Донбасу, швидше за все, використають як розмінну монету, а потім — позбудуться.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що у неділю, 12 вересня, у зоні проведення операції Об'єднаних сил загинув український військовослужбовець.

Читайте також:
Російсько-терористичні утворення "ДНР/ЛНР" охопила паніка і відчай після несподіваного повітряного удару нашого війська.
13:22
Окупаційна адміністрація так званих "молодих республік" Донбасу бідкається, що молодь не палає бажанням жити у резервації.
02 серпня, 07:59
Перевізники їздили в ОРДЛО як до себе додому.
06 травня, 14:44
На непідконтрольній Україні території Донеччини розпочали процес вилучення "безхазяйних" квартир, приватних будинків і нежитлових приміщень.
30 квітня, 11:24
Кремлівські маріонетки з окупаційної адміністрації Луганська як по команді згори взялися нагнітати ситуацію у регіоні.
09 квітня, 08:59
Окупаційна адміністрація Донецька на чолі з ватажком терористів Денисом Пушиліним взялася за мобілізацію чоловічого населення.
02 квітня, 10:48