Путіністи готують хімічний апокаліпсис

ВІЙНА
16.03.2022, 20:36
Путіністи готують хімічний апокаліпсис
Фото: Telegram

Російський диктаторський режим через божевілля свого ватажка опинився у безпрецедентній за катастрофічністю ситуації.

Кілька днів тому рупори кремлівської пропаганди бравували про те, що міжнародні санкції відкривають нову сторінку російської історії та дають фантастичні можливості для розвитку. Але фактичний дефолт країни, що настав, викликав нову хвилю паніки серед населення Московії.

Замість обіцяного квітучого "СССР 2.0" повернулися "лихі 90-ті" у найзапеклішому вигляді. Народонаселення (по суті, отара – прим. ред.) не вишикувалося у черзі до військкоматів, а розбирає у крамницях залишки якісних продуктів цивілізованого світу.

Путін затаврував цих людей "націонал-зрадниками", адже тільки зазомбованим особам до душі путінський варіант "оздоровлення" та "імпортозаміщення" à la КНДР. Ще трохи й усіх пропагандистів "Z-вторгнення" озвірілі співгромадяни будуть як гадів душити своїми руками.

Очевидно, що на Московії розсипається і вертикаль влади. Так, у передчутті фінансового армагеддону, одна з опор режиму, голова Центробанку Ельвіра Набіулліна прагне піти з посади, а біржовий крах, колапс банківської системи та 300 рублів за $1 не той економічний "успіх", з яким вона не хоче себе асоціювати.

Сама путінська "спеціально військова операція" в Україні через безліч причин перетворилася на стратегічний провал. Об'єктивна картина вказує на тотальний крах не лише "бліцкригу", а й ідеї блокування та терору великих міст.

Російських Z-окупантів, які несуть смерть і руйнування, українці зустрічають стійким неприйняттям та запеклим героїчним опором. І це відбувається всюди: від Херсона до Бердянська.

На тлі замовчування бойових втрат окупантів, дуже лякає вигляд заяви глави Служби зовнішньої розвідки еРеФії Сєргєя Наришкіна. Він стверджує: «Рішення про старт вторгнення приймалося на основі реалістичної оцінки ситуації у світі та аналізу історичних закономірностей».

Це власне те, що вивчали, як в Україні під умовною провокацією "Гляйвіц 2.0" або "Майніла 2.0" повторити чи як організувати геноцид за прикладом боснійської Сребрениці? Далі Наришкін заявив наступне: «Зараз вирішується доля росії та її майбутнє місце у світі»; і якщо це так, тоді справа взагалі погані, виходячи з поточної ситуації з провалом вторгнення.

Поразки на економічному, воєнному та інформаційному фронтах в Україні сформували ситуацію, коли Владімір Путін починає поводитися, як "Zвір", загнаний у кут. А це означає готовність диктатора зробити кроки, подібні до тих, які раніше в аналогічних обставинах робили його візаві-ізгої, на зразок Башара аль-Асада.

Пуйло і його втомлені сатрапи у відчаї здатні вдатися до використання "зброї відплати" проти України, проти всіх її жителів. Натиснути на "червону кнопку" та застосувати ядерну зброю для них означає тотальний крах і de facto удар по собі самому.

Тож, імовірно, кремлівський бункерний щур схиляється до використання бойової хімії.

Рашистська недоімперія, хоча офіційно в рамках реалізації конвенцій ОЗХО мала ліквідувати найбільший хімарсенал, на практиці надурила весь світ. Відомо, що московити сприяли хімічним програмам Іраку, Лівії, КНДР та Сирії.

На додаток, Асад, перебуваючи на межі воєнного краху, погоджував із Путіним бойове застосування хімічної зброї (зарін, хлор) проти сил опозиції та нелояльного населення у Гуті, Хан-Шайхуні та Думі. Не слід забувати, що кремлівське ГРУ застосовувало "новічок" для ліквідації неугодних Пуйлу осіб на території Великої Британії, не кажучи вже про плани хімічної провокації у Горлівці взимку 2021-2022 років.

Якщо підсумовувати всі описані моменти, то путіністи тепер опинилися на межі нервово-психологічного виснаження, а перебіг їхньої "спецоперації" нагадує цейтнот. Для трансформації ситуації в Україні, залякування ЗСУ та всіх українців Кремль, як раніше Дамаск, здатний санкціонувати використання забороненої хімічної зброї.

Імовірні сектори застосування: ділянки фронтів із найбільшим опором агресорові, окуповані території, де відкидають владу терористів, а також Донбас, навколо якого Пуйлом будується вся міфологія провального "бліцкригу".

Якщо хімічна атака відбудеться, це призведе до апокаліптичних наслідків для організаторів подібного немислимого злочину проти людяності. Хтось нарешті має пристрелити цього скаженого бункерного діда, допоки він не знищив українців.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що керівництво ООН розкритикувало московитів з приводу необґрунтовано звинувачення України у наявності біологічної зброї.

Автор : Відділ моніторингу
Читайте також:
Світ
в Atlantic Council назвали п'ять причин
12 липня, 10:35
Економіка
Зе-банда блазнів, крадії, колаборантів і зрадників наживається на горі українців. Влада збагачується поки громадяни зводять кінці з кінцями.
10 липня, 20:35
Війна
Російська агресія проти України триває 11-й рік поспіль. Однак лише зараз наші захисники стали відчувати брак особового складу й зброї.
10 липня, 08:20
Світ
45-й президент США закриває рота пресі й суспільству щодо жахливих образів, які будуть породжені його планами. Він огидно грає на емоціях.
09 липня, 14:56
Світ
Чому кандидатура Трампа викликає занепокоєння в НАТО?
08 липня, 17:43
Політика
Жодна кандидатура не задовільнить усіх
08 липня, 10:27