Путінське «козацтво» нестиме варту на кордоні з Казахстаном

СВІТ
14 січня, 07:32
Путінське «козацтво» нестиме варту на кордоні з Казахстаном

Керівництво ФСБ РФ за погодженням із Кремлем найняло ряджених охороняти кордон; а де ж регулярна армія і прикордонники?

Про те, що так званому "Сибірському козацтву" дозволили заступити на варту державної межі повідомило видання "Тайга.Info ", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

З цією метою прикордонне управління ФСБ у Новосибірській області навіть організувало польовий табір, куди за інструкціями від Кремля з'їхалися представники різних псевдокозачих утворень.

Ось, як прокоментували ситуацію безпосередньо у відділі зв'язків із громадськістю путінської спецслужби:

«З козаками проведено заняття з основ захисту та охорони державного кордону, військової топографії, технічних засобів охорони кордону, військово-медичної підготовки. Після нетривалого навчання козаки здали заліки й отримали наряди. Наразі сформовані нечисельні козачі загони вирушили патрулювати кордон області із Казахстаном; з їхньою допомогою вже було виявлено трьох порушників прикордонного режиму».

Водночас за інформацією з відкритих джерел відомо, що подібна практика долучення ряджених до прикордонної служби давно існує у Волгоградській області, де державним органам також допомагають псевдокозаки.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що казахи зустрічають окупантів з ОДКБ хлібом, сіллю і... бруківкою, не бажаючи стати колонією РФ.

Читайте також:
Світ
В Україні за будь-якої влади працює схожа схема: кожен чиновник і депутат грабують народні багатства, конвертуючи у приватну власність.
15.11.2021, 12:06
Світ
Сибіряки публікують в соцмережах фото і відео особливостей життя в холодному кліматі.
31.12.2020, 17:02
Світ
Багаторічне ігнорування Кремлем проблем суб'єктів ресурсної федерації на тлі окупації Криму та частин Сходу України – міна сповільненої дії.
вчора, 21:15
Світ
Для цієї ініціативи «найімовірніше» буде потрібен закон, але не обов'язково
вчора, 13:35
Світ
Військові Сполученого Королівства можуть забезпечити підготовку до 10 тисяч українських військовослужбовців кожні 120 днів
вчора, 12:15
Світ
Недавній візит "вождя багатонаціоналів" до Середньої Азії продемонстрував надважливість регіону для московії. Це її м'яка околиця.
03 липня, 21:45