Путінське «козацтво» нестиме варту на кордоні з Казахстаном

СВІТ
14.01.2022, 07:32
Путінське «козацтво» нестиме варту на кордоні з Казахстаном

Керівництво ФСБ РФ за погодженням із Кремлем найняло ряджених охороняти кордон; а де ж регулярна армія і прикордонники?

Про те, що так званому "Сибірському козацтву" дозволили заступити на варту державної межі повідомило видання "Тайга.Info ", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

З цією метою прикордонне управління ФСБ у Новосибірській області навіть організувало польовий табір, куди за інструкціями від Кремля з'їхалися представники різних псевдокозачих утворень.

Ось, як прокоментували ситуацію безпосередньо у відділі зв'язків із громадськістю путінської спецслужби:

«З козаками проведено заняття з основ захисту та охорони державного кордону, військової топографії, технічних засобів охорони кордону, військово-медичної підготовки. Після нетривалого навчання козаки здали заліки й отримали наряди. Наразі сформовані нечисельні козачі загони вирушили патрулювати кордон області із Казахстаном; з їхньою допомогою вже було виявлено трьох порушників прикордонного режиму».

Водночас за інформацією з відкритих джерел відомо, що подібна практика долучення ряджених до прикордонної служби давно існує у Волгоградській області, де державним органам також допомагають псевдокозаки.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що казахи зустрічають окупантів з ОДКБ хлібом, сіллю і... бруківкою, не бажаючи стати колонією РФ.

Читайте також:
Світ
В Україні за будь-якої влади працює схожа схема: кожен чиновник і депутат грабують народні багатства, конвертуючи у приватну власність.
15.11.2021, 12:06
Світ
Сибіряки публікують в соцмережах фото і відео особливостей життя в холодному кліматі.
31.12.2020, 17:02
Світ
Жити та боротися за свободу треба так, аби тобі допомагали і Західна, і Східна цивілізації. І схоже, що в українців це вийшло.
вчора, 22:20
Світ
Програму, призначену для допомоги людям із розладами харчової поведінки, ліквідовано після того, як вона почала давати хибні поради.
вчора, 17:10
Світ
Поки у Гельсинкі більш як місяць тривають перемовини про створення нового коаліційного уряду, на Оландському архіпелазі стає гаряче.
вчора, 16:32
Світ
Новий закон про кримінальну відповідальність за «навмисне завдання шкоди» національним інтересам країни, викликає побоювання опозиції.
вчора, 16:25