Путінський гаманець Фрідман вимагає від Зеленського українське громадянство

ПОЛІТИКА
10 червня, 07:09
Путінський гаманець Фрідман вимагає від Зеленського українське громадянство

Засновник бізнес-консорціуму "Альфа груп" і відомий українофоб Міхаіл Фрідман хоче повторити долю Алєксандра Нєвзорова.

Російський олігарх планує отримати українське громадянство, про це в інтерв'ю виданню "Forbes Україна" заявив голова Національного агентства із запобігання корупції Олександр Новіков.

Як стверджує вітчизняний чиновник, давній приятель міського голови Львова Андрія Садового вже консультується з командою Володимира Зеленського з приводу набуття паспорта із тризубом.

Окрім того, олігарх-українофоб Фрідман має намір перереєструвати свої основні активи в України та уникнути санкційного тиску, але засуджувати російську агресію не планує, адже тоді кремлівський бункерний щур позбавить його майна і життя.

«Гадаю, такий сценарій можливий і для інших великих російських бізнесменів українського походження, наприклад, це Віктор Вексельберг, який народився у Дрогобичі. Але НАЗК усе ж не має повноважень вирішувати такі питання. Я особисто вважаю, що нам треба якомога швидше конфісковувати корпоративні права росіян у великому бізнесі. Інакше вони просто вб’ють їх та додатково нашкодять нашій економіці», – висловив свою позицію Олександр Новіков.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що мережеві видання медіамагната Томаша Фіали в Україні активно захищають російського олігарха Фрідмана.

Читайте також:
Світ
Активісти «прикрасили» особняк плакатами: «Солідарність з усіма біженцями», «Саботаж війни всюди», «Патріархат мертвий»
22 травня, 10:37
Економіка
В цей час національний залізничний перевізник потребує мільярдних інвестицій в оновлення рухомого складу та інфраструктури
11 лютого, 16:25
Економіка
Загальна сума угоди може становити близько $50-55 млн.
04 лютого, 10:47
Економіка
Нафтогаз України" 18 січня уклав угоду з юридичною фірмою KWM Europe LLP про надання юридичних послуг на 6 млн євро
28 січня, 16:30
Економіка
Розслідується продажу ПАТ «Ukrainian chemical products» (раніше – «Кримський Титан») російській компанії «Русский титан».
20 січня, 19:35
Економіка
Одним - мільярдні прибутки, іншим - бустерну дозу...
18 січня, 13:22