ПВК «Вагнер» продовжить грабувати та вбивати в Африці

СВІТ
27.06.2023, 17:55
ПВК «Вагнер» продовжить грабувати та вбивати в Африці

Так званий міністр закордонних справ РФ Сєргєй Лавров-Калантарян намагається заспокоїти африканських союзників Москви.

Відомості про це з посиланням на власні джерела оприлюднило впливове британське видання "The Guardian", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати, після прігожинського заколоту кремлівський дипломат поспіхом обдзвонював маріонеток у Малі, Центральноафриканській республіці та Лівії.

Лавров нібито наголосив на тому, що тисячі бійців ПВК "Вагнер", які прямо зараз перебувають у вказаних країнах, не будуть виведені звідти й не зазнають репресій, на відміну від ватажка Євгєнія Прігожина.

Свої обіцянки головний російський дипломат окрім гучних слів нічим і ніяк не підкріпив, натомість почув впевнену підтримку від африканських узурпаторів, які тримають владу на багнетах "вагнерівців".

Нині найчисельніші контингенти прігожинських терористів перебувають у Лівії, ЦАР і Малі, де у ПВК "Вагнер" під виглядом "військових інструкторів" займаються грабунком, терором, ґвалтом і вбивствами місцевих мешканців.

Своєю чергою, американські та британські аналітики сходяться на думці, що коли присутність цих російських терористів на "чорному континенті" ослабне й зменшиться, то тамтешні режими впадуть за лічені години.

Однак медіаагенція "Останній Бастіон" закликає своїх читачів пам'ятати про те, що конфлікт між керівником Прігожиним і Сєргєєм Шойгу є системним у путінському середовищі.

Читайте також:
Війна
Санкціоновані диктатором Сі Цзіньпіном кадрові зміни у Кремлі становлять загрозу. На жаль, ця загроза поширюється не тільки на Україну.
19 травня, 10:26
Політика
Протистояння між міністерством шойгу та федеральною службою патрушева-бастрикіна посилюється. У бункерного диктатора обмежений вибір.
29 квітня, 19:27
Світ
До Держдуми внесли законопроєкт про право судових приставів стріляти в росіян
26 квітня, 17:24
Війна
Окупант повернувся до рідної Бурятії з війни і побачив, що його будинок пограбували — вкрали навіть унітаз
19 квітня, 11:09
Війна
У Москві жінка написала на власного сина донос у поліцію, через те, що він почав вивчати українську мову.
11 квітня, 16:11
Війна
Щоночі в окупованому місті на півдні Запорізької області відчувається їдкий запах. Фасади будинків вкриваються темним нальотом.
07 березня, 20:32