ПВК «Вагнер» уже вербує найманців у російських школах

ВІЙНА
10 березня, 18:39
ПВК «Вагнер» уже вербує найманців у російських школах
Фото: Google

Шалені втрати ворожого "гарматного м'яса" змушують іти на радикальні кроки, зокрема шукати охочих загинути на фронті підлітків.

Із цією метою приватна військова компанія "Вагнер" відкриває центри з набору у 42 містах ресурсної федерації московії, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Idel.Реалии".

Показово, що перш за все вербувальники діють у столицях національних республік, де спостерігається демографічна катастрофа серед корінних народів: Йошкар-Ола, Чебоксари, Казань, Іжкар тощо.

У соціальних мережах уже активно поширюються відеодокази, де "вагнерівці" агітують учнів старших класів московської школи №183 стати найманцями й поїхати "здобути на фронті перспективний досвід".

Водночас сам путінський кухар Євгєній Прігожин принципово не полишає зону бойових дій, знімаючи пропагандистські ролики, адже на нього всередині РФ може чекати кара від своїх же, приміром, Сєргєя Шойгу і Валєрія Гєрасімова.

Натомість "Останній Бастіон" закликає читачів не забувати, що у пермській виправній колонії №29 відбулися заворушення, в'язні повстали проти адміністрації, яка примушує їхати на війну "добровольцями".

Читайте також:
Новини
На думку Гладкова, щоб зупинити обстріли в регіоні потрібно захопити частину України
29 травня, 10:50
Політика
Депутат Державної Думи із Новосибірська у 2007-2016 роках нарешті визнав, чого хоче зі своєю командою російських "лібералів"-пристосуванців.
17 травня, 16:09
Опінії
Заґратований російський опозиціонер Алєксєй Навальний також мріє побувати на війні, але тюремна камера не дозволяє.
10 травня, 19:25
Світ
Федеральний уряд на чолі з канцлером Олафом Шольцом продовжує толерувати російську пропаганду, яка отруює німецьке суспільство.
08 травня, 19:53
Війна
Після нещодавніх влучних ударів по Севастополю загарбникам із РФ стало вкрай некомфортно перебувати на українському півострові.
30 квітня, 18:35
Війна
Путінський кухар Євгєній Прігожин дав наказ своїм найманцям від сьогодні знищувати українських захисників виключно на полі бою.
23 квітня, 20:56