ПВК «Вагнер» уже вербує найманців у російських школах

ВІЙНА
10.03.2023, 18:39
ПВК «Вагнер» уже вербує найманців у російських школах
Фото: Google

Шалені втрати ворожого "гарматного м'яса" змушують іти на радикальні кроки, зокрема шукати охочих загинути на фронті підлітків.

Із цією метою приватна військова компанія "Вагнер" відкриває центри з набору у 42 містах ресурсної федерації московії, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Idel.Реалии".

Показово, що перш за все вербувальники діють у столицях національних республік, де спостерігається демографічна катастрофа серед корінних народів: Йошкар-Ола, Чебоксари, Казань, Іжкар тощо.

У соціальних мережах уже активно поширюються відеодокази, де "вагнерівці" агітують учнів старших класів московської школи №183 стати найманцями й поїхати "здобути на фронті перспективний досвід".

Водночас сам путінський кухар Євгєній Прігожин принципово не полишає зону бойових дій, знімаючи пропагандистські ролики, адже на нього всередині РФ може чекати кара від своїх же, приміром, Сєргєя Шойгу і Валєрія Гєрасімова.

Натомість "Останній Бастіон" закликає читачів не забувати, що у пермській виправній колонії №29 відбулися заворушення, в'язні повстали проти адміністрації, яка примушує їхати на війну "добровольцями".

Читайте також:
Війна
Санкціоновані диктатором Сі Цзіньпіном кадрові зміни у Кремлі становлять загрозу. На жаль, ця загроза поширюється не тільки на Україну.
19 травня, 10:26
Політика
Протистояння між міністерством шойгу та федеральною службою патрушева-бастрикіна посилюється. У бункерного диктатора обмежений вибір.
29 квітня, 19:27
Світ
До Держдуми внесли законопроєкт про право судових приставів стріляти в росіян
26 квітня, 17:24
Війна
Окупант повернувся до рідної Бурятії з війни і побачив, що його будинок пограбували — вкрали навіть унітаз
19 квітня, 11:09
Війна
У Москві жінка написала на власного сина донос у поліцію, через те, що він почав вивчати українську мову.
11 квітня, 16:11
Війна
Щоночі в окупованому місті на півдні Запорізької області відчувається їдкий запах. Фасади будинків вкриваються темним нальотом.
07 березня, 20:32