Рашисти повірили у власну пропаганду, яка виявилася мильною бульбашкою

Опінії
09 березня, 13:00
Рашисти повірили у власну пропаганду, яка виявилася мильною бульбашкою
Фото: Facebook

Телевізор ніколи не замінить холодильник. І кремлівський бункерний щур мав би на це зважати, але поставив усе на кін і пішов va banque.

Українська журналістка, політичний технолог, кандидат політичних наук

Всеосяжна пропаганда (ось ці химерні літери Z і V на ворожій бронетехніці, а також вигадані біолабораторії США та інший лютий треш), попри всі очікування путінського режиму, не виправить ситуації, яка склалася на тепер. На Московії не залишилося або майже не залишилося жодного незалежного ЗМІ, котрі адекватно висвітлювали події.

Отже, коли все погано, то пропаганда – це афект, але аж ніяк не ефект. Санкції реально мають руйнівний характер.

Протести так званого "глибинного народу", зрештою, взагалі можуть мати соціальний характер (поза законом Пуйла про "фейки" щодо армії). Тобто, без теми війни, на якій давно і явно зациклилася теперішня влада РФ.

І неважливо, кого люмпен чи "ватани" звинувачуватимуть – "піндосів", українських "неонацистів" чи ще когось. Вони будуть незадоволені власним рівнем життя.

Ну, а молоде покоління, поза сумнівом, відмовиться жити в ізоляції та злиднях. У 1990-ті роки теж багато хто зубожів миттєво, але були свобода і надія (зараз їх не буде зовсім).

Загалом у Кремлі, схоже, навіть не зрозуміли, що вторгнення в Україну призведе до формулювання питання збереження державності самої РФ. Ось побачите: ми ще застанемо ті часи, коли не Росія світу, а світ виставлятиме Росії власні умови; аж до відмови від ядерної зброї в обмін на зняття санкцій.

Запасаємося кулями та чекаємо на "Лебедине озеро" у Кремлі.
Читайте також:
Світ
Агресивні дії росії в Україні та прихована підтримка війни з боку комуністичного Китаю не лишилися не поміченими у країнах Далекого Сходу.
16 травня, 18:02
Світ
У Великій Британії створили спеціальний урядовий підрозділ по боротьбі з кремлівською пропагандою та дезінформацією під назвою GIC.
20 березня, 19:17
Світ
Державна рада Фінляндської республіки займатиметься просвітництвом російськомовних громадян щодо кремлівського нападу на Україну.
18 березня, 21:28
Опінії
"Всіх розстріляють і посадять якесь російське опудало на Банкову..."
14 лютого, 20:05
Опінії
Українська закордонна розвідка зазнала непоправних втрат...
21 січня, 10:36