«Референдуми» на Півдні погіршать позицію РФ, – військовий експерт Микола Бєлєсков

ВІЙНА
15 серпня, 07:45
«Референдуми» на Півдні погіршать позицію РФ, – військовий експерт Микола Бєлєсков

Чим активніше Кремль намагається насадити у тимчасово окупованих районах Херсонщини та Запоріжжі свій порядок, тим сильніша протидія.

Таку думку в інтерв'ю ініціативі "Останній Капіталіст" висловив вітчизняний військовий експерт Микола Бєлєсков, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Він переконаний, що міжнародна підтримка України тільки зросте, а тиск на росію збільшиться, особливо після того, якщо путінський режим спробує загарбати наші південні області.

«Останні скептики на Заході, які волають про якісь переговори будуть змушені заткнутися, бо це лише стане підтвердження того, що ця війна перша з часів Другої світової, яка спрямована на окупацію та знищення. Як показує практика, зменшувати допомогу Україні точно ніхто не буде. Того що є, вистачає на успішну оборону повністю, крім того, ми можемо продемонструвати, що маючи навіть стільки зброї ми здатні наступати. Найімовірніше, допомога тільки зростатиме. Ллойд Остін прямо говорить, що Україні треба давати більше зброї», – зазначив Микола Бєлєсков.

Водночас військовий експерт порадив реалістично дивитися на речі та звертати увагу на те, що нині діється на Півдні; а там, як відомо, розгорнуто партизанський Рух опору, який заважає московитам насадити свій порядок денний.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", літаки Повітряних сил ЗСУ продовжує знищувати російських окупантів.

Читайте також:
Політика
Натомість чинний грузинський уряд продовжує відстоювати прокремлівську позицію і ніяк не коментувати воєнні злочини Кремля в Україні.
28 вересня, 20:54
Опінії
Ніякої фантазії у кремлівських неофашистів нема. Владімір Путін знову копіює біснуватого Адольфа Гітлера...
22 вересня, 08:09
Війна
Україна вимагає від окупантів відкрити гуманітарний коридор з Енергодару
06 вересня, 13:55
Війна
В тимчасово окупованому Криму продовжують лунати вибухи
16 серпня, 13:34
Війна
Ситуація з водопостачанням в окупованому Донецьку критична
16 серпня, 12:40
Війна
Мешканці тимчасово окупованого Криму отримують інструкції, як діяти у надзвичайній ситуації
14 серпня, 13:26