Репарації Україні: першою заплатить Карелія?

СВІТ
26.10.2023, 13:24
Репарації Україні: першою заплатить Карелія?

Окупаційно-терористичний контингент росії активно використовує адмінресурс на підкорених землях. Чиновники із Петрозаводська теж у ділі.

Про це нашому кореспонденту на умовах анонімності повідомили самостійники з Карельського національного руху. З їх слів, голова республіки Артур Парфьончіков особисто спрямовує до так званої «підшефної зони» у Запорізькій області ватаги гастарбайтерів із-поміж бюджетників.

Першими до тимчасово окупованої росіянами Василівки та Дніпрорудного виїхали працівники комунальних служб Карелії. На них покладено завдання відновити стратегічні інфраструктурні об'єкти, які загарбники самі ж і зруйнували.

Станом на тепер самозвана республіканська влада вирішила надати субсидії своєму підприємству «КарелКомунЕнерго» на покриття його витрат під час проведення реконструкції у Василівському районі Запорізької області. Кошти буде виділено із Резервного фонду уряду Карелії.

«Для нас очевидно, що жителі Карелії уже стали платити за відновлення понищеної інфраструктури. Правда, у нас особливо ніхто й не питав, чи хочемо ми, щоби окупанти займалися відновленням тільки там, де хочуть вони. Своєю чергою, наш рух готовий по завершенню війни, як тільки Карелія здобуде незалежність від Москви, виплатити всі репарації Україні.

На нашій республіці теж лежить цей тягар воєнної агресії. Ми розуміємо, що свій борг мусимо виплатити самостійно. Проте, це навряд загоїть ті рани, які завдала війна. На жаль, Карелія сьогодні є співучасником агресії через перебування у складі російської федерації», — заявили у Карельському національному русі.

А тим часом наявна інфраструктура Петрозаводська й інших населених пунктів Карелії загинається від недогляду влади та комунальників. Як стверджують карельські самостійники, у республіці без війни десятиліттями панує депопуляція, розруха та деградація, проте кремлівським намісникам чхати на це, бо для них, як для сарни, головне висмоктати ресурси й піти геть.

Читайте також:
Опінії
Тбілісі вагітний революцією, на яку, швидше за все, чекай примусовий аборт. Промосковський режим не віддасть владу народу.
26 травня, 17:20
Війна
Знищуючи енергетичну інфраструктуру (не без успіху), ворог сподівається на наш внутрішній бардак. Корупція та непотизм їм тільки на руку.
15 травня, 07:10
Війна
«Подарунок» гірнякам Донеччини та Луганщини від Москви. Всі нерентабельні шахти будуть знищені окупаційним ворожим режимом.
28 квітня, 17:21
Війна
За вказівкою московитів колаборанти розпочали призов на строкову службу до армії РФ повнолітніх юнаків у захоплених містах і селах Півдня.
26 квітня, 12:31
Кримінал
Семеро чоловіків завдали Україні збитків на 7 мільярдів гривень. Вони відновили роботу залізорудного комбінату у Василівському районі.
23 лютого, 19:14
Світ
Етноцид палестинців, влаштований режимом божевільного українофоба Сатаньягу, перевершує звірства нацистів. Бібі бере приклад із рашистів.
18 лютого, 08:42