Решетилівська міськрада пообіцяла покращення медикам і пожежникам

ПОЛТАВА
17 травня, 14:52
Решетилівська міськрада пообіцяла покращення медикам і пожежникам

Внесені зміни до бюджету громади на 2024 рік передбачають виділення додаткових коштів на соціальну галузь. Але не все так просто.

Як повідомила пресслужба Решетилівської міської ради, ~ 1 мільйон 181 тисячу гривень спрямують на нагальні потреби лікарів, вогнеборців та освітян. За таке рішення на 45-й позачерговій сесії проголосував 20 із 21 присутніх у залі депутатів.

Слід детальніше розкласти вказану суму на кожну зі сфер громадського життя Решетилівки. Тобто, куди саме спрямують отримані від платників податків гроші:

  • на медичні заклади — понад 180 тисяч гривень;
  • на соціальні послуги для Центру надання соцпослуг — 51 тисячу гривень;
  • на місцеву пожежну охорону — 50 тисяч гривень;
  • на систему освіти (а по факту на харчування, ремонт шкільних автобусів, оплата комунальних та інших послуг) — понад 900 тисяч гривень.

Містяни у соціальних мережах «подякували» владі за обіцянки, проте запитують: коли та чи у повному розмірі кошти надійдуть тим, на кого розраховані у депутатському рішенні? Оскільки решетиля́ни знають, що корупціонери завжди прикриваються благими намірами, особливо у кризові миті.

Між тим, як раніше вже повідомляла медіаагенція «Останній Бастіон», полтавські колаборанти під час війни будують не укріплення, а стадіони. Зокрема, у Решетилівці вкладуть мільйони у спортивний комплекс «Колос».

Читайте також:
Полтава
Нещодавно встановлена сонячна електростанція стала справжньою рятівною соломинкою. Дарма, що її споруджено за кошти західних інвесторів.
20 червня, 14:52
Полтава
Якого року виробництва, країна походження і стан транспортних засобів вирішуватимуть депутати на сесії. Планується перевозити школярів.
19 червня, 06:12
Полтава
Строк надання послуг завершується 30 серпня поточного року. Чи встигнуть ремонтники із поставленим завданням, не уточнюється.
18 червня, 14:56
Полтава
Якби влада не намагалася списати всі свої гріхи на війну і ворожу окупацію, правду видно не озброєним оком. Особливо у Полтавському районі.
17 червня, 14:50
Полтава
У зв'язку зі складною ситуацією на фронті армія потребує підсилення. Але на відміну від росіян наші захисники цінують якість, не кількість.
14 червня, 14:56
Полтава
Новітнім вітчизняним більшовикам надбане дідами й батьками господарство не потрібне. А от гроші (дуже багато грошей) — інша справа.
13 червня, 14:55