Ресурси понад усе: Будапешт простягнув «руку дружби» Казані

СВІТ
31 липня, 08:01
Ресурси понад усе: Будапешт простягнув «руку дружби» Казані
Фото: Hungary Today

Очільник міністерства закордонних справ Угорщини відвідав із робочим візитом окупований із 1552 року московитами Татарстан.

Про це сам Пийтер Сійярто повідомив на своїй публічній сторінці у Facebook, передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

За словами головного угорського дипломата, вказаний суб'єкт Російської федерації є другим за значущістю торговим партнером його країни.

«Маю зауважити, наш двосторонній товарообіг минулого року досяг 300 мільйонів доларів США, а обсяг двосторонньої торгівлі вже цього року збільшився на 70%. Ні для кого не секрет, що одним із основних інвестиційних напрямків нашої країни є вкладання коштів у нафтогазову галузь. Особисто я радий, що профільна угорська компанія "MOL" роками тісно співпрацює з російським партнером "Tatneft". Це справді перспективне і стратеґічне співробітництво», — заявив Пийтер Сійярто у розмові з головою уряду Республіки Татарстан.

Міністр також додає, що натомість влада Татарстану предметно зацікавлена у придбанні високоякісної угорської фармацевтичної продукції та планує наростити експорт угорської худоби з наддунайських ферм Паннонії.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що цього року самовпевнена влада Угорщини знайшла собі "нового господаря" в Азії.

вибір редакції
Читайте також:
Дипломатка Робін Данніґан відповідатиме в Держдепартаменті США за політику щодо України та сусідів
08 вересня, 16:08
Не отримавши бажаного від спантеличеного старця Джозефа Байдена, "моторний" Володимир Зеленський гайнув по інвестиції до Кремнієвої долини.
04 вересня, 20:07
Американська влада обіцяє і надалі відстоювати сталу підтримку євроатлантичних прагнень українського народу.
02 вересня, 12:16
Туреччина готова співпрацювати з новою владою Афґаністану тільки після того, як рух "Талібан" доведе власну спроможність до діалоґу.
30 серпня, 08:48
Стратеґічний партнер України — Азербайджан — свідомо відмовився від участі у саміті "Crimea Platform" через вплив РФ.
27 серпня, 12:04
Ні, ці "особливо обдаровані" таки це зробили...
05 серпня, 08:12