Ресурси понад усе: Будапешт простягнув «руку дружби» Казані

СВІТ
31.07.2021, 08:01
Ресурси понад усе: Будапешт простягнув «руку дружби» Казані
Фото: Hungary Today

Очільник міністерства закордонних справ Угорщини відвідав із робочим візитом окупований із 1552 року московитами Татарстан.

Про це сам Пийтер Сійярто повідомив на своїй публічній сторінці у Facebook, передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

За словами головного угорського дипломата, вказаний суб'єкт Російської федерації є другим за значущістю торговим партнером його країни.

«Маю зауважити, наш двосторонній товарообіг минулого року досяг 300 мільйонів доларів США, а обсяг двосторонньої торгівлі вже цього року збільшився на 70%. Ні для кого не секрет, що одним із основних інвестиційних напрямків нашої країни є вкладання коштів у нафтогазову галузь. Особисто я радий, що профільна угорська компанія "MOL" роками тісно співпрацює з російським партнером "Tatneft". Це справді перспективне і стратеґічне співробітництво», — заявив Пийтер Сійярто у розмові з головою уряду Республіки Татарстан.

Міністр також додає, що натомість влада Татарстану предметно зацікавлена у придбанні високоякісної угорської фармацевтичної продукції та планує наростити експорт угорської худоби з наддунайських ферм Паннонії.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що цього року самовпевнена влада Угорщини знайшла собі "нового господаря" в Азії.

Читайте також:
Світ
Квапливо залишивши торік Афґаністан, американці остаточно не пішли з середньоазійського регіону, навіть змогли посилити свій вплив.
07 травня, 19:12
Політика
Рішучий спротив українського народу російським окупаційно-терористичним загарбникам згуртував наших партнерів на Заході.
07 травня, 06:55
Світ
Через московитську воєнну агресію фінляндська влада, громадськість та культурні діячі налагоджуватимуть тісні відносини з Україною.
02 травня, 20:44
Війна
З фасаду дипломатичного представництва України на Московії демонтували табличку та зняли синьо-жовтий прапор.
02 березня, 13:07
Політика
В даній ситуації українцям варто сподіватися лише на самих себе
22 лютого, 15:21
Світ
Адміністрація Жаїра Мессіаша Болсонару не визнає посягання Кремля на територіальну цілісність і державний суверенітет незалежної України.
15 лютого, 12:37