Революції на замовлення в Україні не буде, — Микола Томенко

ПОЛІТИКА
23 липня, 08:48
Революції на замовлення в Україні не буде, — Микола Томенко
Фото: Фокус

Ніхто з сучасних вітчизняних політиків не здатен підняти на повстання народні маси лише одним своїм авторитетом.

Про це в етері "Politeka Online" заявив народний депутат України IV-VIII скликань Микола Томенко, передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

На його думку, будь-які розмови про путч на замовлення Петра Порошенка, спецоперацію під умовною назвою "Шатун-2" за сценаріями Юлії Тимошенко чи Сергія Льовочкіна, — вигідні самій владі в особі Володимира Зеленського для зміцнення рейтинґу.

«Скажу вам як учасник трьох українських революцій — жодна революція у нас не робиться "по замовленню", навіть якщо замовляє колишній президент України. Навіть армія так званих "ортодоксальних порохоботів" не здатна зреалізувати цей сценарій. Їм просто не вдасться зібрати справжню революцію на підтримку свого президента, якого вони з 5-го уже перейменували на 7-го. Це так не робиться в Україні», — зазначив Микола Томенко.

Екснардеп додає, що спонукою до революційного зриву українців зажди була зміна стратеґічного курсу влади, скажімо розворот з європейського шляху розвитку на азійську деґрадацію в обіймах РФ.

«Чи може так звана "епоха бідності" викликати революцію, важко сказати. Адже у революції, або тих, хто її робить, завжди має бути проґрама дій, певний план, ціннісні речі... Звісно, можна очікувати нескоординованих голодних бунтів через соціалку, нерівність, але не більше», — підсумував Микола Томенко.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що Андрій Єрмак і Сергій Льовочкін за крок від того, щоби провернути історичну схему — вкрасти з бюджету 100 мільярдів гривень за один раз!

Читайте також:
На щастя, урядовці планують поки що щепити деякі категорії населення України, котрі, на їхню думку, перебувають у зоні ризику.
23 вересня, 11:25
Реальність або смерть — невідворотна дихотомія сучасної України. Тому, або ми подорослішаємо, або нас знищать.
26 серпня, 08:42
Тоді, коли політик може і мусить промовчати, громадський активіст чи тим паче журналіст мусить говорити правду у повен голос.
22 червня, 10:26
З ІЛЛІ КИВИ МАЮТЬ СТЯГНУТИ ПОНАД 1,2 МЛН ГРИВЕНЬ НЕОБҐРУНТОВАНИХ АКТИВІВ
15:15
Екс-перший заступник Генпрокурора також вимагає відстежувати можливості умисних заражень внаслідок диверсійних операцій.
15:00
Офшор Зеленського Film Heritage продовжував отримувати дивіденди від Maltex навіть після офіційної передачі акцій
13:43