Революції на замовлення в Україні не буде, — Микола Томенко

ПОЛІТИКА
23.07.2021, 08:48
Революції на замовлення в Україні не буде, — Микола Томенко
Фото: Фокус

Ніхто з сучасних вітчизняних політиків не здатен підняти на повстання народні маси лише одним своїм авторитетом.

Про це в етері "Politeka Online" заявив народний депутат України IV-VIII скликань Микола Томенко, передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

На його думку, будь-які розмови про путч на замовлення Петра Порошенка, спецоперацію під умовною назвою "Шатун-2" за сценаріями Юлії Тимошенко чи Сергія Льовочкіна, — вигідні самій владі в особі Володимира Зеленського для зміцнення рейтинґу.

«Скажу вам як учасник трьох українських революцій — жодна революція у нас не робиться "по замовленню", навіть якщо замовляє колишній президент України. Навіть армія так званих "ортодоксальних порохоботів" не здатна зреалізувати цей сценарій. Їм просто не вдасться зібрати справжню революцію на підтримку свого президента, якого вони з 5-го уже перейменували на 7-го. Це так не робиться в Україні», — зазначив Микола Томенко.

Екснардеп додає, що спонукою до революційного зриву українців зажди була зміна стратеґічного курсу влади, скажімо розворот з європейського шляху розвитку на азійську деґрадацію в обіймах РФ.

«Чи може так звана "епоха бідності" викликати революцію, важко сказати. Адже у революції, або тих, хто її робить, завжди має бути проґрама дій, певний план, ціннісні речі... Звісно, можна очікувати нескоординованих голодних бунтів через соціалку, нерівність, але не більше», — підсумував Микола Томенко.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що Андрій Єрмак і Сергій Льовочкін за крок від того, щоби провернути історичну схему — вкрасти з бюджету 100 мільярдів гривень за один раз!

Читайте також:
Політика
Плекання розвитку наявних демократичних інституцій, прав і свобод громадян має бути пріоритетом будь-якої української влади.
20 серпня, 19:52
Політика
Відповідь риторична, але очевидна: і можна, і треба. Чому? Щоби влада не капітулювала і щоби на тлі бойових дій не скурвилася і не крала.
21 липня, 19:38
Політика
Певно, учасникам так званого "Мукачівського котла" не вдасться відсидітися, коли Схід і Південь України охоплені вогнем російської агресії.
06 червня, 06:56
Політика
Вільне володіння зброєю зробить життя безпечнішим, адже злочинець спершу, ніж нападати на жертву, тричі подумає, чи має вона пістолет.
25 травня, 07:01
Опінії
Гра у референдуми – дуже небезпечна не лише для України. Невже історія з Кримом нічого і кого не навчила?
11.12.2021, 21:21
Політика
На щастя, урядовці планують поки що щепити деякі категорії населення України, котрі, на їхню думку, перебувають у зоні ризику.
23.09.2021, 11:25