Режим КНР відібрав 800 тисяч тибетських дітей

СВІТ
10.09.2022, 07:36
Режим КНР відібрав 800 тисяч тибетських дітей
Фото: Free Tibet

Китайські комуністи, вірні заповітам Іосіфа Сталіна і Мао Цзедуна, знову вдалися до масштабного етноциду в окупованому з 1951 року Тибеті.

Такі невтішні відомості з зони проведення фільтраційних заходів оприлюднили представники незалежної міжнародної правозахисної організації "Free Tibet".

Як вдалося з'ясувати, теперішній режим диктатора Сі Цзіньпіна видав наказ на відлучення від родин і переміщення до так званих "навчальних таборів" 800 000 дітей.

«По факту, викрадену китайськими комуністами тибетську малечу переведено до колоніальних шкіл-інтернатів тюремного зразка. Це відверте порушення прав і свобод людини та дитини, на які міжнародна спільнота не має заплющувати очі. Ми закликаємо країни "Великої сімки" (G7) втрутитися у наведену ситуацію і не допустити насильницьку китаїзацію», – заявили правозахисники з лав організації "Free Tibet".

Натомість у Пекіні до тепер ніяк не прокоментували масове і безпідставне викрадення неповнолітніх, яких, швидше за все, будуть перевиховувати методом червоного батога, але не пряника.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що ООН видала доповідь про порушення прав уйґурів у континентиальному Китаї.

Читайте також:
Економіка
Завдяки навіки спочилому Генрі Кіссинджеру китайський режим навчився жити в умовах капіталізму. Тепер Пекін здатен купувати техногігантів.
30 листопада, 18:33
Економіка
Уже зараз наближені до влади США великі бізнеси переорієнтуються на Індію та Мексику. Тож Китаю ще доведеться поборотися за ринки.
19 листопада, 13:00
Світ
Часто наймиролюбніші заяви роблять політики, яким нема чого втрачати. Заклики голови КНР про мир важливі, але Компартія має свій розрахунок.
17 листопада, 10:09
Світ
Комуністичний режим із центром у Пекіні взяв за ручне риштування прогалин у народному господарстві Піднебесної диктатури.
25 серпня, 19:43
Економіка
Поточні економічні та соціальні показники КНР опинилися у кризовій ситуації, бо режим Сі Цзіньпіна вклався у кремлівського бункерного щура.
30 червня, 20:02
Світ
Скандальний українофоб Лю Шає, який нещодавно публічно вимагав від України капітулювати перед РФ, повертається до Пекіна.
13 червня, 16:01