Режим КНР відібрав 800 тисяч тибетських дітей

СВІТ
10 вересня, 07:36
Режим КНР відібрав 800 тисяч тибетських дітей
Фото: Free Tibet

Китайські комуністи, вірні заповітам Іосіфа Сталіна і Мао Цзедуна, знову вдалися до масштабного етноциду в окупованому з 1951 року Тибеті.

Такі невтішні відомості з зони проведення фільтраційних заходів оприлюднили представники незалежної міжнародної правозахисної організації "Free Tibet".

Як вдалося з'ясувати, теперішній режим диктатора Сі Цзіньпіна видав наказ на відлучення від родин і переміщення до так званих "навчальних таборів" 800 000 дітей.

«По факту, викрадену китайськими комуністами тибетську малечу переведено до колоніальних шкіл-інтернатів тюремного зразка. Це відверте порушення прав і свобод людини та дитини, на які міжнародна спільнота не має заплющувати очі. Ми закликаємо країни "Великої сімки" (G7) втрутитися у наведену ситуацію і не допустити насильницьку китаїзацію», – заявили правозахисники з лав організації "Free Tibet".

Натомість у Пекіні до тепер ніяк не прокоментували масове і безпідставне викрадення неповнолітніх, яких, швидше за все, будуть перевиховувати методом червоного батога, але не пряника.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що ООН видала доповідь про порушення прав уйґурів у континентиальному Китаї.

Читайте також:
Світ
Київ мусить розірвати дипломатичні відносини з Пекіном, оскільки китайські комуністи допомагають росіянам вчиняти геноцид українців.
18 листопада, 07:56
Світ
До статуту Компартії Китаю внесли дві поправки.
22 жовтня, 13:50
Світ
Але до СРСР, де навіть поетів топили в морі, китайські товариші не дотягують.
13.04.2021, 17:17
Світ
Латвія на саміті НАТО запропонувала дозволити Україні бити по військових об’єктах на території рф, - Bloomberg
09:55
Світ
Про це йдеться в заяві міністрів закордонних справ країн-членів НАТО, яка була ухвалена під час засідання в Бухаресті
вчора, 21:05
Світ
росія відклала заплановані на цей тиждень у Єгипті переговори щодо ядерної зброї зі Сполученими Штатами
вчора, 10:34