Режим КНР відібрав 800 тисяч тибетських дітей

СВІТ
10.09.2022, 07:36
Режим КНР відібрав 800 тисяч тибетських дітей
Фото: Free Tibet

Китайські комуністи, вірні заповітам Іосіфа Сталіна і Мао Цзедуна, знову вдалися до масштабного етноциду в окупованому з 1951 року Тибеті.

Такі невтішні відомості з зони проведення фільтраційних заходів оприлюднили представники незалежної міжнародної правозахисної організації "Free Tibet".

Як вдалося з'ясувати, теперішній режим диктатора Сі Цзіньпіна видав наказ на відлучення від родин і переміщення до так званих "навчальних таборів" 800 000 дітей.

«По факту, викрадену китайськими комуністами тибетську малечу переведено до колоніальних шкіл-інтернатів тюремного зразка. Це відверте порушення прав і свобод людини та дитини, на які міжнародна спільнота не має заплющувати очі. Ми закликаємо країни "Великої сімки" (G7) втрутитися у наведену ситуацію і не допустити насильницьку китаїзацію», – заявили правозахисники з лав організації "Free Tibet".

Натомість у Пекіні до тепер ніяк не прокоментували масове і безпідставне викрадення неповнолітніх, яких, швидше за все, будуть перевиховувати методом червоного батога, але не пряника.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що ООН видала доповідь про порушення прав уйґурів у континентиальному Китаї.

Читайте також:
Світ
Нові європейські тарифи на китайські машини не зупинить просування комуністичного режиму. Диктатор Сі Цзіньпін уже готує контрудар.
26 червня, 12:36
Економіка
Перед диктатором Сі Цзіньпіном стоїть завдання, з яким не стикався жоден із його попередників. А саме: як керувати країною після розвитку.
23 травня, 14:53
Світ
Бразильська преса, радіо і телебачення стають філіями Відділу пропаганди Центрального комітету Комуністичної партії Китаю. Далі буде гірше.
07 квітня, 20:46
Опінії
Той, хто вірить китайцям, — дурень. Той, хто вірить китайським комуністам — дурень у кубі. Тож, думайте!
20 березня, 20:24
Економіка
Найголовніший союзник КНР і РФ на «чорному континенті» є відмінним прикладом того, який рівень життя може бути за «соціальної держави».
26 січня, 06:07
Політика
На тлі нової хвилі боротьби з корупціонерами Комуністична партія Китаю цементує владу диктатора. Сі Цзіньпін стає реінкарнацією Мао Цзедуна.
17 січня, 06:08