КНР чекає на поразку України, всіляко допомагаючи РФ

Опінії
20 березня, 20:24
КНР чекає на поразку України, всіляко допомагаючи РФ
Фото: Facebook

Той, хто вірить китайцям, — дурень. Той, хто вірить китайським комуністам — дурень у кубі. Тож, думайте!

Член Наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України

Китай планує імпортувати рекордну кількість російської нафти, від якої відмовилась Індія через санкції США. Про це на тижні повідомило впливове міжнародне видання Bloomberg, маючи відповідні докази.

Це і є «план миру» від Китаю! Тобто організовувати гучні дипломатичні візити із закликами про «мир», а тим часом — усіляко підживлювати російську армію грошима від купівлі нафти.

Позиція Китаю завжди була в тому, що замість постачання зброї Захід має спонукати «сторони» до перемовин. А зброя, мовляв, лише розпалює конфлікт.

Про те, що сам Китай весь цей час через закупівлі російських енергоносіїв по суті спонсорує виробництво російської зброї Пекін, звісно, мовчить. Довготривалими задачами Китаю у російсько-українській війні є:

  • максимальне руйнування західних інституцій та зв'язків через зростання міжнародної напруги;
  • збільшення залежності РФ від КНР через ізоляцію кремлівського режиму;
  • компенсація збитків від світової рецесії спричиненої війною коштом дешевих російських ресурсів.
Тому чим далі війна триватиме, тим Китай більше намагатиметься максимізувати свої вигоди.

Але є й однозначно хороша новина: переформатування російського нафтового експорту з Індії на Китай — наочний доказ дієвості американських санкцій щодо індійських компаній. І це важливо.

Чому? Ну, бо Індія — це не лише на сьогодні найнаселеніша країна світу, а й один із лідерів так званого «глобального Півдня», модель відносин якої із Заходом може стати прикладом для інших країн, які у протистояння «вісі зла» і Заходу намагаються тримати нейтралітет.

Читайте також:
Економіка
Перед диктатором Сі Цзіньпіном стоїть завдання, з яким не стикався жоден із його попередників. А саме: як керувати країною після розвитку.
23 травня, 14:53
Світ
Бразильська преса, радіо і телебачення стають філіями Відділу пропаганди Центрального комітету Комуністичної партії Китаю. Далі буде гірше.
07 квітня, 20:46
Економіка
Найголовніший союзник КНР і РФ на «чорному континенті» є відмінним прикладом того, який рівень життя може бути за «соціальної держави».
26 січня, 06:07
Політика
На тлі нової хвилі боротьби з корупціонерами Комуністична партія Китаю цементує владу диктатора. Сі Цзіньпін стає реінкарнацією Мао Цзедуна.
17 січня, 06:08
Історія
Літо 1921 року... Минуло три роки і вісім місяців від часу захоплення бандою більшовиків влади на згарищі держави Романових.
11 січня, 21:33
Світ
Чинний китайський диктатор є унікальною історичною постаттю сам по собі. На відміну від васала путіна, Сі Цзіньпін не мавпує попередників.
14.12.2023, 08:15