Режим КНР вирішив погратися у санкції проти США

ЕКОНОМІКА
24 травня, 14:52
Режим КНР вирішив погратися у санкції проти США
Фото: Reuters

Китайські комуністи переконані, що зможуть перемогти найбільшу економіку світу торговими обмеженнями. Підтримка РФ їм коштуватиме дорого.

Відомості про запровадження санкцій проти 12 американських корпорацій оприлюднила пресслужба міністерства закордонних справ КНР. Зазначається, що під ударом корупціонерів із Пекіна опинився бізнес США, який продає озброєння Тайваню.

До санкційного списку потрапили наступні компанії: «Lockheed Martin», «Javelin Joint Venture», «General Dynamics», «Intercoastal Electronics», «System Studies & Simulation», «Iron Mountain Solutions», «Applied Technology Group» та «Arcient». Китайці звинувачують їх усі в «ескалації ситуації у регіоні».

МЗС КНР має намір «заморозити» (але поки не експропріювати, як полюбляють робити всі ліваки — прим. ред.) нерухомість та їхні інші активи названих фірм на території країни. Окремо уточнюється, що обмеження запроваджують через те, що «влада США довго ігнорувала позицію Китаю щодо України».

Також медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам про те, що китайське «економічне диво» добігає завершення. Перед диктатором Сі Цзіньпіном стоїть завдання, з яким не стикався жоден із його попередників.

Читайте також:
Війна
І поки чоловіки поневолених Кремлем народів гинуть в Україні за гроші, у них вдома готуються до найгіршого. Ґаулятери побоюються відплати.
20 червня, 21:45
Політика
Перша леді України, як і її чоловік, має справжній хист до театральщини й блазнювання. І від цього не стає краще українському суспільству.
19 травня, 11:15
Світ
Відома своєї відвертою українофобською і протипалестинською позицією жінка знову у центрі скандалу. Цього разу через роботу фотографів.
25 квітня, 21:47
Світ
Сіоністське лобі на берегах Потомаку знову активізувалося. Військово-релігійний режим аятол напередодні вночі завдав потужного удару.
14 квітня, 15:03
Політика
Кандидат не зміг набрати навіть 40% голосів
09 квітня, 10:41
Політика
Сіоністські селекціонери готуються до ритуального вбивства червоної корови Коли це має статися, — одному Ягве відомо...
31 березня, 20:57