РФ більше не буде світовим лідером через комплекси й образи Путіна

СВІТ
09 січня, 08:59
РФ більше не буде світовим лідером через комплекси й образи Путіна
Фото: Twitter

Очільник Кремля марить глобальною гегемонією, але при цьому не може розв'язати багаторічні локальні проблеми з ЖКГ всередині РФ.

Не секрет, що зовнішня політика завжди захоплювала Владіміра Путіна більше, ніж внутрішня.

Масштаб Росії занадто малий для розмаху його особистості, як він сам вважає мінімум із 2006-2007 років, щоби "творити світову історію".

З того часу Путін затаїв образу на країни Заходу, яка вилилася у сумнозвісну "Мюнхенську промову", коли він фактично звинуватив НАТО у порушенні домовленості про "не розширення військово-політичного блоку на Схід", аж до кордонів РФ.

Фактично, це була не стільки образа, скільки виклик його амбіціям; очільник Кремля завважив, що світові лідери не сприймають його як рівного, а ставляться поблажливо, як до молодшого й ситуативного партнера.

Щоби зміцнити свої позиції, Путін екстраполював власні суб'єктивні судження на глобальний рівень: з 2007 року Москва розробляє плани щодо протидії НАТО методами, котрі згодом отримали назву "гібридної війни", що складається з серії "спецоперацій".

Найбільш знаковою є спроба Кремля впливати на світову політику економічними ресурсами – відомий, ефективний і давній засіб боротьби, про що інформує Telegram-канал "Генерал СВР".

Об'єктом був обраний Європейський союз; проти США Путін навіть не хотів обговорювати жодних планів, розуміючи рівень можливих проблем, колі ці плани спливуть ще на етапі їх підготовки.

Фальшива валюта – удар по економіці, а занадто багато фальшивої валюти, введеної в обіг у дуже короткий проміжок часу – серйозний і потужний удар по економіці, особливо якщо це відбувається на тлі колапсу банківської системи Європи.

А де на території РФ можна розмістити виробництво і практично гарантовано зберегти таємницю? Все вірно, це всім відома республіка на Північному Кавказі під проводом клану Кадирових.

У короткі терміни було частково закуплено за кордоном, частково вироблено на Росії обладнання та матеріали для виробництва фальшивих євробанкнот дуже високої якості, невидимих для більшості "побутових" детекторів.

У 2012 році було розпочато виробництво банкнот номіналом € 20, € 50 і € 100.

Далі готову продукцію через Україну (все ж треба робити чужими руками) потрапляла в Угорщину й осідала у сховках комерційних структур, афілійованих із Солнцевським організованим злочинним угрупованням на території Італії, Австрії та Греції.

Упродовж року фальшива валюта ввозилася чартерними авіарейсами до Харкова, а вже з 2014-го – контрабандним шляхом на російсько-українській ділянці кордону у Харківській області, за що відповідали відомий у кримінальному світі бандит на прізвисько "Макар" і вже померлий українофоб Геннадій Кернес.

Перевалковим пунктом у Харкові був банк "Золоті ворота"; саме витік інформації про фальшиві євробанкноти й став приводом для вбивства Вадима Вишневського – номінального господаря фінустанови.

Назагал путінський режим надрукував не менш як € 40 мільярдів, половина з яких до початку 2020 року перебувала на території Європи, ще € 20 мільярдів розділені між країнами Африки, Азії та Південної Америки.

Станом на січень 2021 року значні суми фальшивих купюр частково вивезені з Євросоюзу назад до РФ, але спецоперація Кремля з підриву європейської економіки все ще триває, її ніхто не збирається згортати.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що кремлівські лікарі планують провести чергове хірургічне втручання з метою поліпшити життєдіяльність очільника РФ.

Читайте також:
Правозахисники пояснили появу доповіді саме зараз, тим, що Ізраїль посилює тиск на арабів.
13 січня, 14:38
В ефірі українського телебачення істотно зменшилася частка україномовних передач, що порушує чинне законодавство.
02.12.2020, 12:14
Підконтрольні Кремлю ЗМІ провокують недовіру до влади в Україні з метою дестабілізувати суспільство і посіяти розбрат серед громадян.
26.11.2020, 10:37
Хто б не був при владі в РФ, він повинен знаходиться у повній ізоляції через незаконно захоплений Крим і війну на Донбасі.
20.11.2020, 12:16
Фактичне гібридне визнання сепаратистів Придністров'я було одним з основних наслідків президентства Ігоря Додона.
17.11.2020, 12:05