РФ і КНР виключать з азійської системи обміну даних

СВІТ
16 травня, 18:02
РФ і КНР виключать з азійської системи обміну даних
Фото: The Nation

Агресивні дії росії в Україні та прихована підтримка війни з боку комуністичного Китаю не лишилися не поміченими у країнах Далекого Сходу.

Тому з ініціативи Японії, США і Південної Кореї інші члени організації Азійсько-Тихоокеанського економічного співробітництва запровадили нові правила передачі даних.

Звістку про це оприлюднило авторитетне видання "Nikkei Asia" із посиланням на власні джерела в урядових колах, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Як з'ясувалося, ні РФ, ні КНР більше не вважаються надійними та безпечними країнами для отримання та обробки персональних даних, зокрема з метою безперешкодного ведення бізнесу.

Станом на тепер американці, японці та корейці вирішили сформувати нову закриту обмінну мережу, куди також планується приєднати Канаду, Тайвань, Філіппіни та Сінґапур.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що квапливо залишивши торік Афґаністан, американці остаточно не пішли з середньоазійського регіону, навіть змогли посилити свій вплив.

Читайте також:
Світ
У Великій Британії створили спеціальний урядовий підрозділ по боротьбі з кремлівською пропагандою та дезінформацією під назвою GIC.
20 березня, 19:17
Світ
Державна рада Фінляндської республіки займатиметься просвітництвом російськомовних громадян щодо кремлівського нападу на Україну.
18 березня, 21:28
Опінії
Телевізор ніколи не замінить холодильник. І кремлівський бункерний щур мав би на це зважати, але поставив усе на кін і пішов va banque.
09 березня, 13:00
Опінії
"Всіх розстріляють і посадять якесь російське опудало на Банкову..."
14 лютого, 20:05
Опінії
Українська закордонна розвідка зазнала непоправних втрат...
21 січня, 10:36