РФ має заплатити багатомільярдні репарації за знищення українського Донбасу

ВІЙНА
13.11.2021, 11:27
РФ має заплатити багатомільярдні репарації за знищення українського Донбасу

Збитки, які за останні 8 років заподіяла довкіллю збройна агресія РФ на Сході України, обраховуються мільярдами гривень.

Таку заяву зробив голова Державної екологічної інспекції Андрій Мальований, передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

Водночас він стверджує, що наразі точної статистики немає, але профільні чиновники спільно з природоохоронцями працюють над розробкою методики оцінювання вказаної шкоди.

«Проблема, як ви розумієте, у відсутності доступу до окупованих територій. Тому зараз ми активно співпрацюємо з Національним космічним агентством для виявлення й оцінки негативного впливу окупаційної діяльності на екологію. Агентство постійно отримує від Європейського космічного агентства актуальні супутникові знімки, які потім передає нашим фахівцям. За допомогою отриманих високоточних зображень збираємо інформацію, а також виявляємо незаконні сміттєзвалища, рубки тощо», – зазначив Андрій Мальований.

Що ж стосується тимчасово окупованого Криму, то там, за словами чиновника, перевірка дотримання природоохоронного законодавства неможлива, оскільки росіяни не допускають на півострів не тільки українських, а й міжнародних екоекспертів.

Між тим, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", двох мешканців Полтавського району судитимуть за те, що вони накопали собі глини для господарських потреб.

Читайте також:
Життя
Індійська столиця найдовше у році щільно оповита токсичним серпанком. Встановлено, що Нью-Делі є найбільш забрудненим містом на планеті.
05 листопада, 07:51
Життя
Зміни клімату і зростання рівня атмосферної температури негативно впливають на планету. До кінця століття деякі види флори й фауни вимруть.
03 листопада, 06:59
Світ
2023-й стане роком надмірних промислових викидів і рекордної середньої температури на планеті. Рівень вуглекислого газу невпинно зростає.
19 жовтня, 21:52
Світ
США викачують стільки підземних вод , що земля починає розколюватися в південно-західних частинах країни на милі поспіль.
12 вересня, 13:22
Світ
Сотні жителів Південної Кореї протестують проти плану Японії викидати ядерні стічні води в океан.
13 серпня, 09:11
Світ
Нарешті з акваторії охопленого пекельною спекою Егейського моря стали надходити позитивні, а не тривожні звістки.
05 серпня, 20:00