РФ має заплатити багатомільярдні репарації за знищення українського Донбасу

ВІЙНА
13 листопада, 11:27
РФ має заплатити багатомільярдні репарації за знищення українського Донбасу

Збитки, які за останні 8 років заподіяла довкіллю збройна агресія РФ на Сході України, обраховуються мільярдами гривень.

Таку заяву зробив голова Державної екологічної інспекції Андрій Мальований, передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

Водночас він стверджує, що наразі точної статистики немає, але профільні чиновники спільно з природоохоронцями працюють над розробкою методики оцінювання вказаної шкоди.

«Проблема, як ви розумієте, у відсутності доступу до окупованих територій. Тому зараз ми активно співпрацюємо з Національним космічним агентством для виявлення й оцінки негативного впливу окупаційної діяльності на екологію. Агентство постійно отримує від Європейського космічного агентства актуальні супутникові знімки, які потім передає нашим фахівцям. За допомогою отриманих високоточних зображень збираємо інформацію, а також виявляємо незаконні сміттєзвалища, рубки тощо», – зазначив Андрій Мальований.

Що ж стосується тимчасово окупованого Криму, то там, за словами чиновника, перевірка дотримання природоохоронного законодавства неможлива, оскільки росіяни не допускають на півострів не тільки українських, а й міжнародних екоекспертів.

Між тим, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", двох мешканців Полтавського району судитимуть за те, що вони накопали собі глини для господарських потреб.

вибір редакції
Читайте також:
Компанія з холдингу ДТЕК не пустила з перевіркою Державну екологічну інспекцію на місце аварії
03 грудня, 10:05
Поки всі соціальні мережі вирують ненавистю і негативом, хочеться розбавити це приємними новинами і фактами.
29 листопада, 09:53
В акваторії Дніпро-Бузького лиману на околиці Миколаєва виявили плями від соняшникової олії.
17 листопада, 08:42
Державна екологічна інспекція визнала вітчизняні вугільні ТЕЦ найбільшими забруднювачами повітря.
03 листопада, 11:24
Наразі не повідомляється, чи взяв Володимир Зеленський із собою рояль, щоби зіграти шановному товариству.
01 листопада, 10:13
В Україні має відбутися нагальна уніфікація роботи підприємств, діяльність яких безпосередньо пов'язана з медичними відходами.
29 жовтня, 07:59