Ось вони, справжні злочинці, що грабують надра Батьківщини !!!

ПОЛТАВА
12.11.2021, 10:25
Ось вони, справжні злочинці, що грабують надра Батьківщини !!!

Двох мешканців Полтавського району судитимуть за те, що вони накопали собі глини для господарських потреб.

В погоні за показниками, Полтавське районне управління поліції та Диканська окружна прокуратура вирішили засудити двох жителі Полтавського району за незаконний видобуток корисних копалин.

Судова перспектива даних "кримінальних" проваджень нам здається дуже примарною. Але ж плани правоохоронцям ніхто не скасовував ?

10 листопада в Полтавській обласній прокуратурі оприлюднили пафосну заяву про те, що двох жителів Полтавського району судитимуть за незаконне видобування корисних копалин загальнодержавного значення.

"Диканською окружною прокуратурою до суду направлено обвинувальні акти стосовно двох жителів Полтавського району за незаконне видобування корисних копалин загальнодержавного значення (ч. ч. 2, 3 ст. 240 КК України)", - йдеться в повідомленні.

Як зазначають в прокуратурі,  Досудовим розслідуванням встановлено, що 8 жовтня цього року мешканка Полтавського району у кар’єрі, розташованому поблизу с. Балясне Диканської територіальної громади, не маючи спеціального дозволу (акта про надання гірничого відводу) накопала з поверхневого шару кар’єру вогнетривку глину.

Цього дня інший обвинувачений неподалік смт Чутове, на території ландшафтного заказника місцевого значення, який відноситься до земель природо-заповідного фонду, також без спеціального дозволу здійснив незаконний видобуток вогнетривкої глини, - зазначають у Полтавській обласній прокуратурі.

В прокуратурі підозрюють, що видобування здійснювалося з метою подальшої реалізації корисних копалин. Загальна кількість видобутого особами становить понад 1 тонну 200 кілограмів.

Впродовж останніх років “Останній Бастіон” постійно виявляє місця нелегального видобутку корисних копалин в Полтавській області. Це стосується і Макухівки, де продовжуються крадіжки майна громади в особливо великих розмірах, в селі Верхоли Полтавського району,  де незаконним видобутком займаються друзі президента з турецької фірми “ONUR”. Розкрадання суглинків відбувається поблизу села Черняківка Чутівського району. Масштабне розкрадання надр відбувалося поблизу села Старицьківка Полтавського (Машівського) району.

Чомусь Поліція та прокуратура роками не помічає масові розкрадання корисних копалин на сотні мільярдів гривень та не реагує на створення величезних незаконних кар'єрів, котрі заполонили Полтавську область.

Зате поліцейські та прокурорські чиновники вирішили попіаритися на затриманні двох місцевих жителів, котрі вирішили накопати глини для господарських потреб.

Коли ми почуємо про кримінальні провадження відкриті щодо діяльності друзів президента Зеленського, котрі в рамках програми "Велике крадівництво" незаконно видобули корисних копалин на мільярди гривень ?

Читайте також:
Склалася неприємна, а насправді - ганебна ситуація для міжнародного престижу країни
вчора, 14:13
"Найкращий програмний реєстратор розрахункових операцій", запроваджений Данилом Гетманцевим і Дмитром Дубілетом, відмовляється працювати.
06 січня, 10:15
Не вистачить ефірного часу, щоб розповісти, скільки нестиковок у цьому псевдорозстрілі
28.11.2021, 16:15
Він очевидний. Найбільше мене хвилює, як довго цей кінець триватиме і які будуть його наслідки.
24.11.2021, 13:39
Поки на фронті гинуть наші захисники, Зе-команда торгує життями: 1000 гривень кожному, хто пройшов повний курс щеплення.
18.11.2021, 11:44
Арсен Аваков дав чергове інтерв’ю... і відразу ж збрехав.
17.11.2021, 09:43