РФ палко прагне припинення вогню, перемир'я і перемовин

ПОЛІТИКА
27 липня, 17:09
РФ палко прагне припинення вогню, перемир'я і перемовин
Фото: Facebook

Очевидною вже є кремлівська мрія про виграш часу для фіксації загарбання та подальшого приєднання новоокупованих територій України.

Такі відомості з посиланням на результати липневого моніторингу риторики найвищих посадовців РФ виклав у Facebook головний редактор видання "BlackSeaNews" Андрій Клименко.

За його словами, спроба Кремля вмонтувати припинення вогню, тобто перемир'я, у зернову тему (порятунок голодних в Африці та Азії – прим. ред.) під час нещодавніх зустрічей у Стамбулі не вдалася через принципову позицію України.

«Роздратування цією невдачею вилилося У демонстративний ракетний удар по Одеському порту. За збоченою логікою РФ це є "примушування до припинення вогню". Такими ж будуть російські провокації, якщо судна з українським зерном підуть з українських портів. Але справа не тільки та не стільки в цьому. РФ розпочала стратегічний розворот на Південь та Схід – Азію та Африку. РФ зрозуміла і погодилася з тим, що її вже "виключили з Європи". І вона вже не ототожнює себе з Європою та Західним світом і – це найважливіше – не збирається туди повертатися. Для цього розвороту потрібен час – і в політиці, і в переконструюванні всієї економічної логістики. Тим більше, що у РФ також зрозуміли, що скасовування санкцій не буде, а щоби мати цей час – потрібні перемовини та припинення вогню.

На росії вже знають, що відносно України механізм ракетного примусу до перемовин та перемир'я не спрацює. Тому на перший план вийшли сподівання на те, що спрацює механізм газового примусу Європи, яка – за кремлівськими мріями – є "слабкою ланкою" і має примусити до припинення вогню Україну. А оскільки ЄС (за кремлівськими переконаннями) повністю керований США, то стає зрозумілим кінцевий адресат переговорних мрій. Тим більше, що "теоретичний" фундамент російського бачення нового поділу світу не змінився з відомих пропозицій до США та НАТО від грудня 2021. Звичайно, що РФ буде намагатися використати для цього внутрішньополітичну ситуацію в Європі та США та посилювати потенційне невдоволення європейських виборців всілякими улюбленими економічними капостями», – висновує Андрій Клименко.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що "русскій мір" буде переможений не лише сучасною зброєю на полі бою, героїчною завзятістю й економічною ізоляцією, а головне – сенсами.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Російське військове командування припустилося помилок. Російське політичне керівництво ці помилки вважає перемогами...
04 жовтня, 19:45
Новини
Тим часом самі кадировці продовжують потрапляти в засідки українських ДРГ
03 жовтня, 11:05
Війна
Наразі немає інформації щодо місця перебування Ігоря Мурашова та його долі
01 жовтня, 12:05
Політика
Самозвана влада Республіки Білорусь під проводом кремлівської маріонетки Алєксандра Лукашенка має понести відповідальність разом із РФ.
27 вересня, 19:45
Війна
На півострові роздають повістки попри заяви окупантів про завершення мобілізації
27 вересня, 14:55
Війна
Окупанти закуплять пігулки від радіації на суму майже на 5 млн рублів
27 вересня, 10:15