РФ розпочала ракетну блокаду портів України, – Bild

ВІЙНА
19.07.2023, 17:56
РФ розпочала ракетну блокаду портів України, – Bild
Фото: Міністерство аграрної політики України

Окупаційно-терористична недодержава з центром у Москві вирішила перевершити своїх ідейних попередників – гітлерівців і більшовиків.

Яскравим свідченням є сьогоднішній (17.VII.) нічний напад на цивільну інфраструктуру Одеської області, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Bild".

Зазначається, що російський режим запровадив нову форму морської блокади України задля недопущення дії так званої "зернової угоди" те перевезення продовольства з наших Чорноморських портів.

Німецькі журналісти-розслідувачі наголошують, нічними бомбардуваннями Одеси та прилеглих населених пунктів Півдня Москва de facto кинула виклик Києву та Анкарі у вигляді ракетного терору.

«Росія відновила морську блокаду України одразу після закінчення зернової угоди у понеділок. 12 вантажних суден застрягли в українських портах Одещини та Миколаївщини. При цьому, жоден суховантаж не зайшов до України з початку російських бомбардувань. Росія не наважується безпосередньо атакувати торгові судна під прапорами різних країн, а натомість обстрілює територію України», – йдеться у матеріалі видання "Bild".

Мета російського режиму наразі очевидна: нічними ударами унеможливлювати роботу зерновозів, адже власники кораблів відмовляться посилати їх туди, куди регулярно прилітають бомби та ракети.

Важливо розуміти, Москва розраховує схилити вказаними діями не стільки Київ, скільки Анкару та колективний Захід до перемовин, насадивши українцям гібридний мир у вигляді "Будапешту 2.0", "Стамбула 2.0" чи "Мінська 3.0".

Натомість медіаагенція "Останній Бастіон" закликає своїх читачів пам'ятати про те, що вночі російські окупанти завдали чергового ракетного удару по Одесі.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
ПС збили 10 із 15 дронів, але Одещина лишилася без світла
10.12.2022, 12:10
Війна
Протикорабельні ракети "Гарпун" (Harpoon) прибули в Одесу
08.04.2022, 09:05
Історія
На засіданні виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради ухвалено рішення перейменувати вулицю Московську
31.12.2021, 15:50
Війна
Такий крок сторони виправдали тим, що за європейські гроші має купуватись лише європейська продукція
09:08
Війна
Щонайменше 6,5 мільйона українців виїхали за кордон. Довгостроковий вплив цієї війни відчуватиметься поколіннями.
вчора, 17:35
Війна
480 членів Бундестагу не підтримали пропозицію щодо постачання ЗСУ крилатих ракет Taurus.
вчора, 15:23